Fotofaktas. Anykščių miestas žolėm apriestas

„Laba diena. Norėjau temą pasiūlyt spaudai. Gal žinot, kodėl mūsų turistinis miestas toks apžėlęs? Visos pakampės. Linkėjimai savivaldybei“, – kreipėsi pavardės nenorėjusi viešinti „Šilelio“ skaitytoja.
Rašyti nėra ką – tiesiog reikia nuo centrinės gatvės Anykščiuose pasukti kiek toliau – ir štai tokie vaizdai.

 

26 komentarai

 1. mūsų jauna komanda puikiai tvarkosi

  • Akivaizdu, nors ir neįtikėtina.

   Čia jums ne Anglija su savo pievelėmis! Čia natūralios žydinčios lietuviškos pievos. O jose – kaip rugiuose ties bedugne… Negalima šienauti ir britų mėgdžioti!!!

 2. siaubas,kas cia siemet darosi su tuo komunaliniu,ar dirbt nera kam ,ar vadovauti kazkas nesugeba

  • Na čia dabar!

   Užsakyk, duok pinigų ir komunalinis tau viską super nušienaus. Neturi eurų? Tai ko čia zyzi ubagų arijas? Imk dalgį ir šutink šienauti. Laiko tai gi sočiai turi, a ne…

  • Svėdasų Jadze

   Šapoka išvaikė gerus trimeristus liko keli pijokai kurie nieko nemoka dirbti, Gėda rajono valdžiai kad pastate tokį vadovą.

   • tai kad panašu anas pastatė sau tinkamon pozon valdžią ir tenkinasi kaip panorėjęs. Gal teip šalys sutarė kaip sako -liberali, šalių sutarimu ….

 3. mano galva tai naujo “lėto miesto“ strategijos įgyvendinimas tiek iš miesto savivaldybės administracijos, tiek ir rajono Tarybos kontroliuojamos savivaldybės įmonės AKŪ veiklos.
  Nauja pramogų ir pažinimo galimybė turistams – tarp aukštos žolės surask paparčio žiedą Anykščiuose!

 4. Aš prisimenu tokiu laiku ir dar anksčiau šienaudavo o prieš Jonines ir antrasyk ar trečiasyk pjaudavo.!!!Tuoj pasidarys erkynas vidury miesto!!!Savo sode seniai 4 kartus pjovėm!!!.

 5. Susirgo korona virusu,pjaukitės patys🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 6. FAKTAS KAIP BLYNAS

  Geriausiai šienauja avys, žasys ir ožkos.

 7. Bankratavo? Nesgirdeja nieka

 8. Ei Anykščiai, pavydėkite!!!

  Kiti turi žoliapjoves – robotus. Jums tik dalgiai ir pjautuvai. Dar liežuviais galite pabandyti! Che che…

 9. kai da dirbau koluky tai purksdavam gerbicydais piktzalas tai ir ce mazna nupuskei vienu rozu ir erkes ir zalas nebus , yra dabar int kupras uzsidet take purkstuvai

 10. kur nupjovė, tai žolę anykštėnai patys turi susigrėbti. Nėr mados susitvarkyti po darbo.
  Gal kam šieno reikia? Pilni Anykščiai šieno. Ot, tai tvarkelė. Čia gal naujos mados kurortuose?

 11. Kokie vadovai toks ir miestas

 12. Programa -natura…tik va erkės griebia skūrą.
  Kura nėra yra dalgis ir…šienelys unt pradalges 😁

 13. O pinigus reik moketi uz siuksles dydelius

 14. versliukams pinigai,o jums zolynai,,,ner savanoriu ir viesuju ner darbams,tik viesieji pinigams

 15. visai ne Juozas

  reikia, kad mero patarėja, kuruojanti kultūrą ir miesto įvaizdį inicijuotų mero sprendimą dėl potvarkio, kuriuo laikinai nušalintų nesusitvarkantį įmonės vadovą. Jo vietoje galėtų laikinai pavadovauti labiau negu Anykščių komunalinio valdymas patyręs žmogus arba meras įvestų tiesioginį savivaldybės valdymą toje įmonėje.

 16. Šiais metais miestas nesienaujamas ir „apzeles“. Gal tikrai nebėra kam dirbt arba nemoka organizuot darbo. Bezabrazija😤 ir Gėda!

 17. Gražinkit į vadovo pareigas Pravilionį

  • kad reikia gražinti į miestą sausrą, kuri buvo dvi pastarąsias vasaras, baigsis ir bėdos su pjovimu, kai žolė išdžius ir nebeaugs tokiais tempais.

   • Na jeigu ponas vicemeras turėjo iš ko pasamdyt plaukiančią birbinką dėl upės žolės nupjovimo pernai vasarą, tai šiemet, sakydamas, kad savivaldybei skolintis nereikia, gali pasamdyt privačius aplinkos tvarkytojus, kurie atvažiuotų su techniką ir per pora dienų sutvarkytų visu žalius plotus Anykščiuose. Kam tas valstietiškas komunalinis, trepsintis vietoje ir nesusitvarkantis su paskirtu darbu, kai galima darbo duot scocdemus palaikančiam privačiam verslui :). Ar gi ne taip galvoja dauguma ir Taryboje sėdinčių, ar jie negalvoja nuotoliniu būdu???

 18. Komunalini valdo Kazys su savo buhaltere.Toki rezultata turim.Buhaltere sovietinio poziurio perka technika pagal spalva.Su Kaziu tviks porele.Algos seniems darbininkams skatikai.Geda valdziai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.