Finišavo tarptautinis dviračių žygis

„Neturiu žodžių, neturiu ašarų, yra tik begalinis džiaugsmas. Mes patys įsitikinome ir įtikinome kitus, kad galime labai daug. Susitikę Brėmene, mes, 22 žmonių komanda, pasukome į Lietuvą. Ir štai, po 14 dienų kelionės mes čia“, –  tik atvykęs į Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos stadioną džiugai kalbėjo Tautvydas Piragis. Jam pritarė ir Laurynas Tamašiūnas bei Gutieras Judelis.

„Kai prieš du metus man kilo idėja suorganizuoti dviračių žygį iš Jungtinės karalystės į Lietuvą, žmona Kamilė „pametėjo“ mintį, o kodėl nepadarius šio žygio tikslingu? Taip gimė mintis kelionę per Europą dviračiais skirti žmonėms, turintiems Dauno sindromą. Ypač mažiesiems – mūsų „saulytėms“.  Žygio metu surinkome 8 tūkst. eurų, nors planavome dvigubai daugiau“, – pasakojo Tautvydas.
Žygio dalyvius sveikino į šventę atvykęs Seimo narys Justas Džiugelis. „Žinau ką reiškia būti kitokiu. Geriausias vaistas – viešumas. Kuo daugiau kalbėsime, tuo daugiau žmonių mus išgirs. Džiugu jus matyti, džiugu būti kartu ir stebėti, kaip džiaugiasi anykštėnai. Dėkoju, kad esu kartu čia su jumis visais. Džiaugiuosi, kad į šį susitikimą nepabijojo atvykti mamos su savomis „saulytėmis“, kurie čia nerūpestingai piešia ir linksminasi. Tai jų vaikystė. Jie šiek tiek kitokie, bet labai mieli“, – kalbėjo Seimo narys.
Kadangi kelionės finišas sutapo su „Nykštietiško Triatlono“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija, jo organizatoriai visiems dviratininkams, įveikusiems iššūkius, padovanojo kvietimus į pirtį.
Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. Pataisykite pavardes.Laurynas Tamašauskas ir Gutjeras Juodelis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.