Filosofui Arvydui Juozaičiui vietoje rimto pokalbio – patiekalais nukrautas stalas

Penktadienį  Anykščiuose lankėsi kandidatas į prezidentus filosofas Arvydas Juozaitis.  Vidurdienį svečias susitiko su J. Biliūno gimnazijos moksleiviais, po to atvyko į Anykščių J. Ir S. Didžiulių viešąją biblioteką susitikti su bibliotekos darbuotojais.  Susitikimas šį kartą nebuvo  dalykinis. Kandidatas į prezidentus buvo pakviestas dalyvauti Knygnešio dienos paminėjime, kuris bibliotekoje švenčiamas saviškai. Jau dešimtus metus bibliotekos darbuotojai Knygnešio dieną mini prie patiekalais  iš Didžiulienės-Žmonos receptų knygos „LIETUVOS GASPADINĖ arba PAMOKYMAI kaip prigulinčiai SUVARTOTI DIEVO DOVANAS“ nukrauto stalo.

Šiais metais bibliotekos skyriai patiekė „Legumyną iš bulbų“, krosnyje keptus švilpykus, košelieną iš kiaulės galvos, bulves „mundyruose“ su  kastiniu,  krosnyje keptą karką, kuri prieš tai savaitę mirko uksuse  su prieskoniais. Daug gardžių patiekalų buvo ant stalo, visų net nesuminėsi.
Kaip ir visi, A. Juozaitis ragavo patiekalus,  stebėjosi jų gausa ir nepakartojamu skoniu. „Nemaniau, kad būsiu pasodintas užu tokio stalo. Galvojau, ateisiu, pabendrausime ir važiuosiu toliau.  Niekada gyvenime neteko tokių skanumynų valgyti. Dabar vyksiu į Svėdasus laimingas ir sotus“, – juokavo kandidatas į prezidentus.

Plačiau „Šilelyje”
Dalina RUPINSKIENĖ

10 Komentarai

 1. Arvydas Juozaitis yra vienas s realiausiu pretendentu, kiek ant jo bedergtu. Musu seimos 6 balsai garantuoti.

  • Nemačiau nei vieno fakto, kad kas nors būtų dergęs Juozaitį?

   • Tamsta gal tik rajona laikrascius gauni? Pacti ar bibliotekai buna ir respublikines spaudas, va ti i paskaityk

  • ARVYDO ŽINIAI

   KONSERVUOTŲ KREGŽDŽIŲ INTERNACIONALAS

   Pirmyn, kregždutės konservuotos,
   Išalkusios valdžios, pirmyn!
   Sukilkit, Lansbergio anūkai,
   Tubį sutrypt išvien smarkyn!

   Anykščių kraštą išardysim,
   Iš pačių pamatų ir tuo
   Nieko naujai neatstatysim–
   Kas buvo nieks, nebus viskuo.

   priedainis (2 kartus):
   Tai jau yr paskutinė
   Sprendžiamoji kova
   Koncervinės kregždės –
   Anykščiams bus chana!

 2. senmergemsNE

  as irgi balsuoju

 3. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Atsiprasau as gal cia kaip visad ne i tema chebryte. Ar cia bet kas galejo ateit “paliuobt” situ vaisiu? Ir ar buvo taikomi sioms vaisems, aprangos ir ivazdzio etiketo reikalavimai ir standartai?

 4. Maištininkas

  Kad balsuoti uz tas tris sistemos stumemas “galvas” , zymiai geriau ir naudingiau bus Lietuvai balsuojant uz Arvydą Juozaitį . Jau net bloga nuo tų trijų “šventųjų” . Atrodo , kad daugiau kandidatų kaip ir nebūtų…

 5. balsuokit uz ta ,kuris kele pensijas ,kai kam pavogtas atidave ,dave vaiku ismokas o ne uz tuos kurie voge ir kurie tylejo ir ziurejo kaip apvogiami zmones

 6. Tai šaunuolės Anykščių moterys!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.