Festivalis „Devilstone“ pristato koncertų programą

Alternatyviai muzikai dedikuotas festivalis „Devilstone“ baigė surinkti šiems metams planuotą skaičių atlikėjų ir skelbia visus 50 kartu su jų pasirodymo tvarkaraščiu. Devintasis „Devilstone“ tradiciškai vyks vidurvasarį, liepos 13-16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje. Ekstremalaus rokenrolo atmosferą žadantis festivalis šiais metais pasitiks lankytojus dar platesnėje teritorijoje, su dar viena nauja išdygsiančia scena. Iš viso dabar jau 5-iose scenose pasirodys pusė šimto muzikos atlikėjų, o be jų visame Dainuvos slėnyje nuolat vyks daug kito įvairaus veiksmo ir dieninių pramogų. 
Festivalio atidarymo dieną, ketvirtadienį, vainikuos švedai „Truckfighters“, taip pat daugeliui pažįstami ir imponuojantys prancūzų svajotojai „Alcest“. Tą pačią dieną debiutuos festivalio ir Vilniaus klubo „Kablys“ inicijuota scena „Turbo“. Skubėti į festivalį turėtų visi tie, kuriems patinka belgiškas rokas. Jį reprezentuos „Oathbreaker“ ir „Raketkanon“. 
Penktadienį festivalio veiksmas įsibėgės visose scenose. Ekstremalios muzikos gerbėjai jau dabar atkreipia dėmesį į „Vakarų“ scenoje grosiančius suomių „black“ metalo atstovus „Oranssi Pazuzu“ ir fenomenalius islandus „Sólstafir“. Rokui ir jo atmainoms dedikuotoje „Rytų“ scenoje geriausiu laiku gros italų post-punko trijulė „Soviet Soviet“ ir retro roko pasididžiavimas – „Graveyard“. Naująją festivalio sceną „Barbablu“ išbandys patys keisčiausi, eksperimentų nebijantys kūrėjai: Nyderlandų elektroninio krautroko atstovai „Dollkraut“ ir jų tautiečiai, šokiruojantys Nu-Punk entuziastai „Indian Askin“. „Gama“ scena nuo ankstaus ryto lauks klausytojų diskusijose, o „Turbo“ scena antrą naktį neleis miegoti festivalio naktinėtojams. 
Aktyviausiu ir daugiausiai festivalininkų sutraukiančiu laiku – šeštadienį – „Devilstone“ žada intensyviausią programą nuo ryto iki pat sekmadienio. Kiekvienoje scenoje verta išskirti mažiausiai po du paskutiniuosius grosiančius „headlinerius“. „Barbablu“ žvaigždė – amerikiečiai „Zeal & Ardor“ bei „Tempers“. „Rytuose“: iš Jungtinės Karalystės atvykstantys „Tall Ships“ ir „Pretty Vicious“. O visą festivalį vainikuos „Vakaruose“ grosiantys norvegai „Satyricon“ – „black“ metalo klasika ir tuo pačiu žanro inovatoriai. Tai tik keletas vardų iš viso „Devilstone“ šiais metais grosiančių kolektyvų sąrašo.
Festivaliui besibaigiant neteks išskirstyti tyloje. Dienos metu „Gama“ ir „Turbo“ scenose dar bus gyvo skambesio, kuris išlydės festivalio publiką su pozityviomis emocijomis. Organizatoriai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir numatyti savo favoritus iš anksto, nes visus 50 išgirsti – greičiausiai neįmanoma. 
KONCERTØ PROGRAMA:
Ketvirtadienis, liepos 13 d.:
TRUCKFIGHTERS (Švedija)
ALCEST (Prancūzija)
OATHBREAKER (Belgija)
RAKETKANON (Belgija)
LOCAL BLOOD (Lietuva)
DISTILLATOR (Nyderlandai)
SNEAKER DJ (Vokietija)
INTERIORS (Lietuva)
WHYPEOPLEDANCE (Lietuva)
Penktadienis, liepos 14 d.:
GRAVEYARD (Švedija)
SÓLSTAFIR (Islandija)
INDIAN ASKIN (Nyderlandai)
ORANSSI PAZUZU (Suomija)
SOVIET SOVIET (Italija)
KAPITAN KORSAKOV (Belgija)
GRAVE PLEASURES (Suomija)
DOLLKRAUT (Nyderlandai)
DEW-SCENTED (Vokietija)
AUÐN (Islandija)
THE AMAZONS (Didžioji Britanija)
BA. (Lietuva) 
SOLO ANSAMBLIS (Lietuva)
PLEASE THE TREES (Èekija)
PHRENETIX (Lietuva)
ANTONIO RISQUE (Lietuva)
ANTONI MAIOVVI (Nyderlandai)
POLYESTER (Lietuva)
SHN (Lietuva)
MANTAS T (Lietuva)
Šeštadienis, liepos 15 d. 
SATYRICON (Norvegija)
ZEAL & ARDOR (JAV)
HEAVEN SHALL BURN (Vokietija)
TALL SHIPS (Didžioji Britanija)
WARBRINGER (JAV)
DESERTED FEAR (Vokietija)
TEMPERS (JAV)
WILDERNESSKING (Pietų Afrikos Respublika)
SHOW ME A DINOSAUR (Rusija)1
MOLLY (Danija)
BLINDEAD (Lenkija)
AUTISM (Lietuva)
ÞIDRÛNS (Latvija)
DIMRBTY 
SUICIDEOSCOPE (Lietuva)
OVERLOOK (Didžioji Britanija)
HATHOR (Lietuva)
ONIS x RAVEN (Lietuva)
Sekmadienis, liepos 16 d.:
SOL SISTERE (Èilė)
ABUDU (Lietuva)
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.