Festivalio „Devilstone“ vėl nebus

Nuo 2009 m. kasmet Anykščiuose vykstantis alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“ šią vasarą nevyks. Dėl pandemijos sukeltų padarinių, besitęsiančio karantino ir nežinios, festivalis yra atšaukiamas antrus metus iš eilės.

„Pandemijos suvaldymo priemonės visoje Europoje negailestingai sukaustė gyvenimą: visa muzikos ir kultūros industrija yra stipriai suvaržyta, atšaukti koncertai ir festivaliai, sustabdytos atlikėjų gastrolės, agentūrų koncertiniai planai, apribotas judėjimas tarp šalių, praretinti skrydžiai. Beveik nei viena sutartis su atlikėju ar partneriu nėra 100 procentų garantuota, nes visos šalys, nuo kurių priklauso festivalio turinys ir kokybė, dar ilgai gyvuos nežinomybės ir sprendimų atidėliojimo režimu. Dėl to suorganizuoti gerą tarptautinį festivalį yra nerealu, ypač turint mintyje, kad ribojimai pramogų sektoriui artimiausiu metu niekur nesitrauks,“ – pasakoja festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

Festivalio organizatoriai atkreipia dėmesį, kad besitęsiančio karantino sąlygomis produktyviai dirbti itin sudėtinga, o kai kada išvis neįmanoma.

„Nors iki Devilstone įprasto laiko – 5 mėnesiai, tačiau besitęsiantis karantinas, nežinomybė ir visuotinis sąstingis nepalieka jokių galimybių suorganizuoti tokį festivalį, koks jis turi būti, prie kokio yra įpratusi publika, muzikantai, partneriai,“ – teigia Vaidas Voronavičius.

Organizatoriai tikisi, kad pandemija bus suvaldyta iki 2022 vasaros, ir nors tik kitais metais, bet festivaliai sugrįš.

Keturių dienų „Devilstone“ festivalio programoje šią vasarą turėjo pasirodyti daugiau nei pusė šimto muzikos grupių, tarp jų – 37 atlikėjai iš užsienio. Taip pat buvo planuojami šokio ir teatro spektakliai, performansai, poezijos skaitymai, sporto renginiai, parodos ir meninės instaliacijos.

 

22 komentarai

 1. tai reik streikuot,kur tas su sakem,parduot Maduonai.

 2. Valio, nebus šitų baisybių

 3. Niekam šis festivalis neturi didelės reikšmės,čia susirenka prijaučiantys narkotikus ir visas kitas baisybes.Siaubinga muzika.

  • Labai kategoriška nuomonė. Ko gero klausot Ponios Gagos ir glostot ružavai nudažytą pudeliuką.

  • Atsipeipelekit ponia zose, jum jau nebe kazin kas liko tad gyvenkit ir dziaukites.

  • Nepatinka man ši muzika, bet prieš „Devilstone“ nieko prieš neturiu ir šis festivalis atneša daug pelno mūsų merdėjančiam miesteliui. Prijaučiančių narkotikus yra žymiai daugiau be „Devilstone“, jų sočiai būdavo prie „Laimės žiburio“, o per miesto šventę pilna prisigėrusių ir apsisnargliavusių bomžiukų, nes į festivalį tokių, tuščiom kišenėm neįleidžia. Baisu ir kai „dievobaimingos davatkos“ išėję iš bažnyčios ima aptarinėti kitus.

 4. Valiooooo

 5. Gaila.. :/

 6. kazin kaip ir gaila , budava iseini laukan ir klausais a muzika tai negirdeta ,per televizoriu tokios nerodo , cia mat is viso pasaulio atvesta.

 7. nei Gagos klausau,nei pudeliuko neglostau.Kiekvienam juk neįtiksi,ar ne??

 8. Leonai, ar skaitei Romualdo Žeko straipsnį „Respublikoje“? Apie kokį ten KGB agentą medikų tarpe jis rašo?

 9. ponai ir ponios, Devilstone koncertai bus, tik truputėlį kantrybės. Susitvarkys šitos koronos ir mes dar pašėlsim. Jeigu reikės tai ir valdininkus pakeisim.

 10. smailenosė

  Kam pinigus atiduos iš biudžeto? Kiekvienais metais savivaldybė skirdavo lėšas organizatoriams dėl festifalio. Negi darmai pasims dėl priedų priie algų?

 11. nuotraukoj,kaip tau trumpikės įsiveržę tarpkoji.panašu kaip silkė išdorota.

 12. Surdiagi raikia

  organizuot, senai sakau

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.