Europos karatė klubų nuotolinėse varžybose Anykščių karatė klubas iškovojo 4-ąją vietą

Praėjusį šeštadienį, birželio 13 dieną, praūžė dar vienas online turnyras. Ir šįkart ne Lietuvos, bet Europos. Norime pasidžiaugti, kad Lietuvos komanda viso iškovojo 25 medalius. 8 aukso, 7 sidabro ir 10 bronzos.

Anykščių karatė sporto klubui Takas atstovavo 5 sportininkai. Europos pirmojo nuotolinio klubų KATA čempionato čempione tapo Eimantė Magylaitė, vicečempione Eglė Raščiauskaitė, trečiąją vietą laimėtojo Ronaldas Nikitinas.

Taip pat, labai smagu, kad tokiose pirmosios online Europos taurės varžybose dalyvavo 308 sportininkai iš 17 europos šalių ir iš 59 sporto klubų. Tai parodo, kad net ir karantino metu sportininkai nesustojo siekti aukštumų bei puikiai išlaikė savo fizinę formą! Norime padėkoti teisėjams, dalyviams, treneriams, sekretoriatui bei visiem kitiems kurie prisidėjo prie čempionato!

Dalyviai prieš patekdami į šį čempionatą gegužės 30 dieną dalyvavo Lietuvos “Online Juodo diržo klelias” klubų turnyre.

Šiose varžybose pimąsiais vietas iškovojo Gabrielė Šilaikaitė, Tija Ivanauskaitė. Antrąsias vietas iškovojo Eglė Raščiauskaitė, Ronaldas Nikitinas, Kristina Mackelaitė. Trečiąją vietą iškovojo Dovilė Stukaitė.