Euras mažins eiles pas gydytojus

Lietuvos medikų sąjūdis pasiūlė apmokestinti vizitus pas gydytojus. Teigiama, kad tokia praktika yra visose Europos šalyse, išskyrus Lietuvą ir Lenkiją. Anykštėnas Žilvinas Pranas Smalskas palaiko tokią iniciatyvą.
„Būsiu nepopuliarus, bet aš palaikyčiau. Einu pas daktarus, kai sergu. Dažnai žmonės pas gydytoja nueina pasikalbėti. Pasakoja, kaip anūkai gyvena, apie šuniuką ir, jei lieka laiko, porą žodžių apie ligą… Jei reikės duoti eurą už tą psichologo konsultaciją, gal eilės sumažės?“, – savo poziciją dėstė Ž.P. Smalskas.
NYKŠČIAI

17 Komentarai

 1. Niekad tu populiarus ir nebuvai,

  o dabar dar ir išvis nusikalbėjai. Į ligonių kasą didelius pinigus mokam ,ligoninėse taip pat iš mūsų reikalauja , vaistų kainos kosminės . O tu dar palaikai dabartinių tarbauskinių idijotizmą, mokestį už poliklinikos durų atidarymą. Visiški marazmai.

 2. cystai, kam mokescius tada mokam? prigalvoja svolaciai kaip isvis nulupt paskutine kapeika is zmogaus…

 3. Seniai buvo tamsta pas gydytojus. Dabar kai nueini, tai jie daugiau visokių popierių pildo nei į pacientę žiūri, o apie pasikalbėjimą nelieka nei kada pagalvoti. Paprasčiausia visur skelbiat, kad visuomenė sensta, reiškia daugėja ligotų žmonių, o be to skelbiama, kad ligos jaunėje, o gydymo įstaigų mažėja, todėl ir eilės ilgėja.

 4. palaikau,jeigu tik eiles bus mazesnes,as sutinku moket tuos keleta euru.

  Ir as

  • Kai kas pas mus labai bagotas...

   Gali ir savanoriškai pervesti į jų “kiaurą” sąskaitą.

  • Leonas Alesionka, gydytojas.

   Nebus! Eilės sumažėtų tik tuo atveju, jei sumokėjęs tuos eurus tu pats pasveiktumei. Šitas bandymas iš žmonių imti dar daugiau pinigų, negu jie sumoka Lietuvos sveikatos draudimui per mokesčius, yra nenaujas. Tokį medikų pasipinigavimą bandoma prakišti įstatymu nuo pat 2000-jų metų. O prastuminėja privačiosios medicinos atstovai. (Panašiai vyksta ir bandymai prastumti per įstatymą Seime samagono gamybos kaime legalizavimą). Dabar tuo užsiiminėjama ir bandoma prakišti šitą pasipinigavimą per užsipolitikavusį Medikų sąjūdį, bandantį pakeisti apsnūdusią Gydytojų sąjungą. Štai ant jų kabliuko ir užkibo Ž.P. Smalskus. Neišdegs.
   Diduma žmonių neina pas gydytoją paplepėjimui iš neturėjimo ką veikti ar vienatvės! Jiems turi pakakti laiko išsakyti gydytojui kas blogai, ką ir kaip jaučia, kokie ligos simptomai. Kartais mažytė, iš pirmo žvilgsnio atrodanti nereikšminga, bet nepražiūrėta ir nepraklausyta smulkmena verčia iš koto didžiąsias diagnozes ir padeda nustatyti tikrąją ligą. Žmones stumdyti ir bandyti juos atriboti nuo gydytojų pinigais gali tik savanaudžiai niekšai! Taip nebus.
   Jei neturi kantrybės išklausyti ligonio, reiškia nesi tinkamas dirbti gydytoju !

 5. 10 000 eu ir bus tvarka

 6. Smalskui galva susisuko.Pradėkit imti mokestį,kad išlipam dar iš lovos.. Baisu kokie pinigai plaukioja rinkimams kam jiems reikalinga.

 7. kad protu niekada nestebino ,bet pritart reketui ,juk zmones skursta o jis i pievas

 8. Palaikau Ž.Smalskaus mintį nusibodo tos eilės Anykščių poliklinikoj sėdi ir plepa apie savo problemas vaikus,net nepaklausia kuo skundies paskirto laiko nesilaiko gal savo problemų gali klijantui nepasakoti tam yra psihologas.

  • Tauta sako, kad...

   Taip plepių pasitaiko ir tarp medikų. Ypač tarp medikių… 🙂 Tik kuo čia dėti ligonių pinigai?

 9. po tukstanti ,kodel po eura zilvyneli

 10. pensininkai sodros beda ,isnaikins rezimas ???

 11. sitas asmuo niekada protu ir nepasizymejo , kam jam dar duoda pasisakyt …

 12. Kiek mokėtum vistiek eilės nesumažės, žmonės kaip sirgo taip ir sirgs.

 13. Su protu p.Smalskus nebuvo ir jaunystėj, o kai paseno išvis smegenys suminkštėjo.
  Pakeikit gydymo tvarką ir eilės sutrumpės. Jei pas gydytojus ligoninėn siuntimų nereikėtų, tai ir žmonių būtų mažiau. Gal p.Smalskus siūlo sukišti sergančius į dujų kameras, tuoj nebeliks ligonių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.