Ëmėsi kritikuoti

Direktorius Audronius Gališanka pirmą kartą viešai pažėrė kritikos ankstesnei, dar gruodį pasitraukusiai, Anykščių rajono administracijai.
Tarybos posėdyje dabartinis vadovas papasakojo, jog negalėjo pasirašyti jau parengtų dokumentų dėl Tilto gatvės rekonstrukcijos. A. Gališankos teigimu, Anykščių miesto viešųjų erdvių pertvarkos darbams iš naujo teko pasitelkti projektuotojus.
„Balandžio 5-tą dieną vidaus reikalų ministras pasirašė įsakymą ir skyrė 1 695 774 eurus iš Europos Sąjungos fondų. Tikimės gegužės pabaigoje pateikti paraišką ir projektas bus įgyvendinamas. Dėl ankstesnės administracijos veiklos praradom apie pusę metų. Be to, pirmą ketvirtį per viešuosius pirkimus sutaupėme 523 000, arba 27,8 procentus eurų, kurie buvo numatyti planuose. Vykdydami mažos vertės pirkimus sutaupėme 20 600 eurų. Kavai ir sausainiams išleidome 309 eurus, o gėlėms 349 eurus. Jei tai per daug, laukiame pasiūlymų, į kuriuos atsižvelgsime”, – sakė A. Gališanka, pristatydamas jau jo vadovaujamos administracijos nuveiktus darbus.
Direktorius negailėjo pagirų Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjui Mantui Vaičiulevičiui, kurio dėka pavyko gauti finansavimą – daugiau nei 400 000 Eur – kompleksiniam Okuličiūtės dvarelio rūmų atnaujinimui. Finansavimo šiam projektui buvo siekiama beveik 10 metų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.