Ekspertizę vis dėlto atliks

Šiandien, spalio 29 dieną Molėtų teismas paskelbė, kad Kęstučio Tubio byloje bus atliekama fonoskopinė ekspertizė, kurios prašė kaltinamojo advokatai. Ekspertizė, jų teigimu, reikalinga įsitikinti, ar STT pateikti garso įrašai nėra sumontuoti.

Pirmadienį vykusiame teisme buvo teigiama, kad Anykščių mero darbo kabinetas buvo filmuojamas nuo 7 iki 17 valandos darbo dienomis iki sankcijos pabaigos, tačiau viename iš svarbių įrašų trūko apie 25 minučių įrašo. Kitas įrašas buvo išskaidytas į tris dalis, be datų, K. Tubio advokatams  kilo abejonių, todėl ir buvo prašoma, kad būtų atlikta šio įrašo ekspertizė ir išsiaiškinta,  ar jis nėra sumontuotas. Ekspertizės atlikimui prieštaravo bylos prokurorė, tačiau teismas nusprendė, kad ekspertizė reikalinga.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Ar tai tas įrašas? Mero kabinete posėdžiavo jo komiteto aktyvas – S.Mačytė-Šulskienė, tuometiniai savivaldybės administracijos vadovai Audronius Gališanka ir R.Blazarėnas, komiteto koordinatorius Alvydas Gervisnkas, mero patarėjas Donaldas Vaičiūnas, administracijos skyrių vedėjos Audronė Savickienė ir Jurgita Banienė. D.Vaičiūnas šiame įraše užveda kalbą apie komiteto finansavimą, o K.Tubiui perspėjus, jog „pinigai dalykas pats jautriausias“, įrašas pasibaigia. Vėliau prokurorė D.Markauskienė skaitydama STT atsakymą į jos paklausimą nurodė, kad K.Tubio darbo kabinetas buvo filmuojamas tik darbo dienomis nuo 7 val. iki 17 val. Taigi, darytina išvada, kad įrašas nutrūksta todėl, kad laikrodis parodo 17 val. 00 min. 00 sek.
    D.Mačytės-Šulskienės advokatas G.Danėlis klausė, ką komiteto aktyvas šnekėjo po to, kai įrašas nutrūko. „Mes kalbėjome kaip tas aukas surinkti, kaip finansinę bazę surinkti. Susitarėme komiteto nariams išsiųsti elektroninius laiškus, kviesdami prisidėti. Kažkokio plano nebuvo“ – liudijo S.Mačytė-Šulskienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.