Eismą reguliavo policijos savanoriai

Lapkričio 1-ąją didžiausias judėjimas tradiciškai būna prie kapinių. Anykščiuose, prie senųjų miesto kapinių, budėjo policijos savanoriai, kurie reguliavo eismą.

Prie senųjų miesto kapinių esanti žiedinė sankryža šiandien turbūt įvykdė metų „normą“, nes per ją važiavo žmonės tiek į senąsias, tiek ir į naująsias miesto kapines. Už šios sankryžos buvo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, o kelyje patruliavo policijos rėmėjai. Jie klausė kiekvieno automobilio vairuotojo, kur jis važiuoja, patardavo, kur jam judėti toliau ir kur paprasčiau pasistatyti automobilį.

Kadangi eismas buvo intensyvus, jų patarimai ir pagalba ypač padėjo žmonėms, atvykusiems iš kitų miestų. Belieka tik padėkoti organizatoriams, nes „kamščių“ nesusidarė, lankantys kapus žmonės išvengė bereikalingo nervinimosi.

NYKŠČIAI

11 komentarų

 1. be kamsciu be pykciu valio

 2. maciau kaip reguliavo.. policininkas su remeja flirtavo isisiepes iki ausu vidury gatves maskatuodamas savo „krivule“ nekreipdamas demesio kad automobiliai vaziuoja milimetrofkem pro ji 😀

 3. viskas gerai buvo ,bet bambekliu buvo ir yra

 4. Nepatenkinta kovotoja,matyt neplirtavus,uch kokia pikta.😂😂😂

 5. Su reguliavimu viskas buvo puiku.
  Deja, su tuo siauru keliuku į naująsias kapines, tai ne vienas veidrodėliais „pasisveikino“. Jau čia matyt, nereiktų leist važiuot „džipų“, o per laukus nutiesti kitą kelią.

  • Nereikia girtai važiuoti į kapines. Ar buvai trezma? Blaivūs žmonės ant kapinių nesikeikia ir šlapintis eina į tualetą.

 6. Puikiai pasiruošta!!! Tris kartus dienoje teko važiuoti ir į naująsias, ir į senąsias kapines. Tikrai labai gerai, kad buvo reguliuojamas ir nukreipiamas eismas tiek prie senųjų, tiek prie naujųjų kapinių. Ačiū už saugią eismo dieną.

 7. Šiemet jokių problemų nekilo, pasiruošta, viskas gerai. Nors jei projektuotojai būtų supratingesni, tai posūkį į naujas kapines būtų geriau suprojektavę.

 8. kelias link naujuju ant kalno ,dar vis primena kokius bukus vadovus turejom ir turim ,jiems saugumas buvoir yra dzin dzin

  • Kelias į kapines parodo, kad LR miškai svarbiau, nei eismas. Seną kelią sugebėjo praplatinti tik 1 metru. Jei iškirstų Anykščių Šilelio kelis metrus , tai kelias būtų kaip link komunalinio ūkio. Bet visiems svarbu miškas ir poezija.

  • Tuos pacius bukagalvius ir dabar tebeturime

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.