Eiseną išnaudojo reklamai

Politikai, verslininkai ir net atskiros anykštėnų bendruomenės miesto šventėje ieškojo galimybių priminti apie save ir pasirodyti.
Tokio aukščiausios prabos socdemų antplūdžio Anykščiai gal niekada nematė. Šventinio parado priešakinėse linijose vakar žingsniavo kandidatė į Seimą Auksė Kontrimienė, Seimo narė Birutė Vėsaitė, Teisingumo ministras Juozas Bernatonis, partijos pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas ir kiti. Elitinių partinių buvo ir tarp žiūrovų.
„Ir kaip jie suuodė, kad bus tiek daug žmonių? Þino kada važiuoti į provinciją. Kitą savaitgalį, tikriausiai, patrauks į Klaipėdą (red.: 29 -31 d. Jūros šventė)“, – bendrame šurmulyje buvo galima išgirsti vienos iš žiūrovių ištartus žodžius.
Vilniečiams socialdemokratams A. Baranausko aikštėje buvo parūpintos net sėdimos vietos.
Eisenoje įspūdingai atrodė baseino „Bangenis“ komanda ir jos talismanas žalias varliukas.
Þavūs ir linksmi negalėjo būti nepastebėti. Jei būtų vertinti žygiavusių įmonių, įstaigų, bendruomenių ar kitų organizacijų pasirodymai, žiūrovų simpatijų prizas atitektų būtent varliukui ir jo palydovams.
Kaip namuose jautėsi mažutė Vokietijos delegacija, o Andrioniškio pulkas su seniūne Laima Repečkiene priešakyje dalinosi informacija apie jau po dviejų savaičių įvyksiantį andrioniškiečių suvažiavimą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.