Eglutė įžiebta, morkos – išdalintos

 

Ketvirtadienio vakarą didelė minia anykštėnų susirinko prie Anykščių kultūros centro, kur buvo įžiebta kalėdinė eglė.

Naujai pastatytas lauko ekranas aiškiai gerai atlieka vieną funkciją – apšviečia aikštę šalia kultūros centro, kur bėgiojo vaikai ir asmenukes darėsi suaugusieji.
Pirmiausia susirinkusius pasveikino kiškių šeimyna, kuri, matyt, jau prisitaikė prie sveikatos ministro Aurelijaus Verygos nurodymų per Kalėdas vaikams dovanoti vaisius. Taigi, ir kiškučiai Anykščių vaikams atvežė ne kiškio pyrago, o morkų.
Kiškučiai įteikė dovaną Antano Vienuolio progimnazijos mokiniams, kurie kartu su mokytojais Gitana Valančiūniene ir Valentinu Gudėnu atnaujino užrašą „Anykščiai“ eglių šakomis.
KalėdųSenelis ir scenoje pasirodęs meras Kęstutis Tubis ilgų kalbų nesakė, tiesa, meras pakamantinėjo vaikus, kaip atskirti zuikį nuo kiškio. Kadangi atsakymo nesulaukė, meras paaiškino, kad skiriasi ūsų skaičiumi. Po to Kalėdų senelio vadovaujama kompanija nudrožė prie eglutės ir „atrakino“ šviesą.
Šventę užbaigė įspūdingi fejerverkai, iš nuotaikų buvo galima spręsti, kad eglutės įžiebimas anykštėnams patiko. O štai dėl pačios eglutės vis dar ginčijamasi, nes šiemet ją visiškai kitaip, nei ankstesniais metais, papuošė Morta Tursė, o papuošimai kainavo per šešis tūkstančius eurų. Net ir įžiebta eglutė daliai anykštėnų neatrodo šventiškai. O jei dar iškristų sniegas…
Linas BITVINSKAS

16 Komentarai

 1. Kiškučiai dalino morkas, o Anykščių BMW fanai kartu su svečiais iš Panevėžio vaišino saldainiai 🙂 ačiū Jiems labai!!!

  • Anykščių BMW Klubas

   Smagu girdėti, kad šie mūsų veiksmai kažką padarė laimingais. 🙂 Manome kartosime ir kitais metais. 😉

 2. Ir Meras galėjo vaikams saldainių padalinti🎄🍬🍬🍬🍬🍬

 3. Eglė originali, nieko nekopijuoja, nesikartoja. Vienintelė tokia visoje Lietuvoje! Pasisekęs variantas. Ačiū!

 4. Panevėžio eglė prieš kelis metus irgi buvo originali, niekieno nekopijuota, vienintelė tokia visoje Lietuvoje! Nors atrodė kaip dinozaurų apkandžiota. :)) KAD JAU ORIGINALI IR VIENINTELĖ, NEREIŠKIA KAD GRAŽI. UŽ 6500 eurų tik tiek teišspaudė?

 5. Graži eglė,gavau saldainių nors jų nebūtinai,bet ačiū. Jeigu norite kabinėtis tai atrasite visad ką. Laukite švenčių su gera nuotaika.

 6. Primityvumo įsikūnijimas tokia eglė, jokios fantazijos ir visai nešventiška

 7. Pati negraziausia eglė

  visoje Lietuvoje prasčiau “papuoštos” nerastume. Kiti nors darbo ir fantazijos įdėjo , o čia … Pastatė ,kad pastatyti ir pinigus pasiimti. Tokę nesamonę padaryti menininkų nereikia.

  • Tai rombai visai nereikalingi, būtų užtekę paprasčiausių spalvotų lempučių,o eglutė tai graži, tikra ir geriau nei nusibodusios eglutės surinktos iš šakų kaip didžiuose miestuose 🙂

 8. grazi egle tik per brangi mums ubagams

 9. Grazi eglute svente .

 10. kas gali kainuot 6500 aurų toij agloij?

 11. Sutinku su Daiva uzteke butu lemputemis ir pasipuosti…nereiketu pasisavinti tu 6ooo tukstanciu…ir uz ka sumoketa?! Samata PATEIKTI REIK !!!!

 12. Na taip kukli,ir be perkrautų, spalvingų blizgučių,ir įmantrių detalių…to ir nereikia, ji labai dera prie sodų esančių kitoje kelio pusėje..Žiūrisi labai švelniai ir jaukiai, dvelkia ramybe ir švenčių laukimu.Juk adventas ir Kalėdos ir yra graži šeimos šventė, priartinanti prie dievo ir sušildanti širdis. Stebuklui nereikia besaikio mirguliavimo išorėje, jis turi gimti viduje ir teikti džiaugsmą,,,

 13. Puiku.Vilniečiai svečiai kaip visada žavisi, o kaip visada Anykštėnams viskas negerai….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.