„Ecoservice projektai“ pradėjo darbą Anykščiuose

Šiandien Anykščių mieste priežiūros darbus pradėjo  bendrovės „Ecoservice projektai“ darbuotojai. Šios bendrovės teritorijų priežiūros verslo direktorius Andrejus Barinovas teigė, kad į darbą priimta 12 anykštėnų, o rytoj gatves valys ir specialus automobilis.    

Po ryte paskelbtos žinios „Nykščių“ portale sulaukėme bendrovės „Ecoservice projektai“ generalinio direktoriaus Artūro Prokarenka patiklinimo apie susidariusią padėtį.  „Pranešime rašoma, jog konkursą laimėjusi bendrovė „Ecoservice projektai“ valymo darbų dar nepradėjo, miestas skendi lapuose, nes bendrovė dar nepasirašiusi darbo sutarčių ir nepajėgia aprėpti visų darbų. Reaguodami į tai norime patikslinti, kad š. m. spalio 28 d. pasirašytoje sutartyje numatyta, jog „Ecoservice projektai“ bus atsakingi už Anykščių miesto šaligatvių ir gatvių priežiūros darbus, kuriuos turi pradėti per 7 dienas nuo sutarties pasirašymo.

Tad, kaip ir numatyta sutartyje, nuo šiandien jau šluojami Anykščių miesto šaligatviai. Rytoj atvyks ir specializuotas vakuuminis automobilis valyti bei siurbti važiuojamąją dalį nuo susikaupusių lapų, sąnašų, smėlio ir t.t. Darbų kokybei ir savalaikiam jų atlikimui užtikrinti priimti 12 naujų darbuotojų. Bendrovė atsakinga tik už šaligatvių ir gatvių valymą, tad žaliųjų plotų priežiūra ir lapų grėbimu juose ir toliau rūpinasi įmonė UAB Anykščių komunalinis ūkis“, – teigia Artūras Prokarenka.

„Nykščių“  pakalbintas bendrovės teritorijų priežiūros verslo direktorius A. Barinovas sakė, kad miestas bus valomas ir mechaniškai, ir mechanizuotai. Pasak jo, specialus automobilis užsiims gatvių priežiūra. „Automobilis veikia vakuumo principu, kai šiukšlės susiurbiamos į 5 kubinių metrų talpą. Kadangi naudojamas vanduo, automobilis dirba tik esant teigiamai oro temperatūrai, nes kitaip vanduo užšąla. Šis automobilis bus naudojamas mieste tol, kol leis gamtinės sąlygos“, – sakė A. Barinovas.

Pasak jo,  gatvės bus valomos ir prižiūrimos tik Anykščių mieste. „Seniūnijose nėra  įtrauktas valymas, ten teiksime tik žvyravimo ir kelių greideriavimo paslaugas“, – sakė A. Barinovas.

Tvarka Anykščiuose rūpinsis UAB „Ecoservice projektai“ Šiaulių padalinys. Iki šiol Anykščiuose (mieste ir seniūnijose) 17 metų tvarką prižiūrėjo UAB „Ukmergė versmė“, bendrovėje dirbo 30 anykštėnų.

Linas BITVINSKAS

15 komentarų

 1. Duot Dieve,kad būtų darbuotojų ir miestas būtų švarus toliau.Kaip šneka vadovas,kad miestas bus švarus.Linkiu tik sėkmės darbuose.

 2. Tai įdomu kas seniūnijų šaligatvius valys … ?

  • Svedasu Jadze

   Seniūnas su pavaduotoju ir ūkio darbininku-vairuotoju. Čia toks dabar taupymas įjungtas-nori gauti algą-tai eik šaligatvių šluot, o ne sėdėt dykai be darbo nuo ryto iki vakaro. (vietoj parūkymo pertrukėlių su šluota po kelis metrus pamojuot)

 3. Pagaliau prades tvarkyti lapuose paskendusi musu miesta. Tik ryskiai mazai zmoniu priimta. „Ukmerges versmej“ dirbo daugiau zmoniu tai ir miestas buvo uztikrintai svarus. Na, lauksim rezultatu.

 4. „Ecoservice“ firma pasiule pigesnes savo paslaugas todel laimejo konkursa. Tai tikekimes, kad kruopsciai atlikines savo darbus ir pigumas neislis per gerkle.

 5. Bus gaidys

 6. 18 anykštėnų liko be darbo ačiū siguciui ir ziogeliui su komanda administracijos.

 7. Šapoką žada mėnesiui nušalinti nuo darbo

  • Svėdasų Jadze

   Šapoką ne mėnesiui bet vyt lauk ir skelbti naują konkursą.

   • Jeigu bus konkursas tai dėl Komumalinio paslaugų perdavimo privačiam verslui. Viena koja jau į Anykščių m. įkėlė Ecoservice, tai per 2 metus ir periims ir kitą iš savivaldybės komunalininkų biznį.

 8. Kaži kaip nuvalys 8 žmonės, visa miesta , pezalynės . Galės patys eco vadovai valyt protingi diena padirbi pabėgs😊😆

  • Svėdasų Jadze

   Ne pezalynės o tikras faktas , per dvi dienas ir lapų mieste neliko , ką reiškia nauja šluota gerai šluoja , sėkmes naujiems vadovams.

 9. Komunalinis paslaugų sferoje kuo toliau, tuo labiau praranda įtaką. Kodėl valdžia užsipuolė dėl smulkmenų Gervinską ir Vasiliauską, o prastai dirbančiam Šapokai nieko nesako?

  • Komunalinio direktorius paskirtas pagal valdančiosios koalicijos susitarimą. Kokia dabartinė valdančiųjų politika dėl įmonės darbo rezultatų rajono Tarybos nariai viešai nepasisako. Gal jų vertinimu padėtis įmonėje ir teikiamų paslaugų kokybė atitinką anykštėnų gerovės lūkesčius, o finansinė padėtis ir įmonės efektyvumas vertinamas pagal kolūkinius veiklos kriterijus:
   mūsų ūkis labai fainas-
   dvi šiukšliavėžės ir upės kombainas.
   Šauniai dirba duobkasiai,
   turgų valdo besmegeniai….

   Ir valdybai tas patinka,
   daug savų gal čia sutinka.
   Balon lai visi eina …
   kam ūkis netinka.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.