Džiaugiasi kylančiais reitingais

Neblogai paskutiniuose rinkimuose į Seimą Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje pasirodęs Kristupas Krivickas savo socialinio tinklo paskiroje džiaugiasi, jog jo atstovaujama antikorupcinė partija pagaliau aplenkė korupcija įtariamą Liberalų sąjūdį.

„Lapkritį atliktoje apklausoje už opozicinius konservatorius žadėjo balsuoti 19 proc., už valdančiuosius „valstiečius“ – 16 proc. rinkėjų. Toks pat skirtumas tarp partijų buvo ir mėnesiu anksčiau. Socialdemokratus savo pasirinku įvardijo 10 proc. respondentų (spalį – 11 proc.). Už Lietuvos centro partiją sakė balsuosiantys 6 proc. apklaustųjų, už Eugenijaus Gentvilo vedamus liberalus – 5 procentai. Pastaruosius keturis mėnesius „centristų“ reitingas nuosekliai augo, o liberalų – smuko. Arčiausiai prie 5 proc. slenksčio patekti į Seimą yra „Tvarka ir teisingumas“ – jos reitingas stabiliai laikosi ties 4 procentais“, – šalies žiniasklaidą cituoja K. Krivickas.

2 komentarai

  1. Didesnis džiaugsmas, kad Puteikis aplenkė policininką Skvernelį.

  2. vel apsimelavo,kai rinko parasus turguje ,buvo paklaustas ,kada bus grazintos kubiliaus ,valinsko masiuliopavogtas neteisetai,kariu ir pareigunu pensijos ir kada bus grazintos ,jis atsake ,kad puteikis iregistravo seime ir sis klausimas bus sprendziamas ,bet nei tokio iregistruoto istatymo nera,nebuvo ir niekam jis nerupi ir nesvarstomas ,apgavo mus ,apgaus ir jus tad susidaro nuomone ,kad jis korupcijair zmoniu zeminima ,rusiavima tik remia

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.