Dvikojai mane išmokė geriau sutarti su keturkojais…

Buvęs mero Kęstučio Tubio patarėjas „valstietis“ Dominykas Tutkus iš darbo savivaldybėje išėjo nesulaukęs kadencijos pabaigos. Anksčiau „Nykščių“ paklaustas, kodėl nusprendęs išeiti, D. Tutkus nedetalizavo. „Tas motyvas yra pakankamai asmeniškas ir aš jo nenorėčiau komentuoti ir detalizuoti. Merui (K. Tubiui) jį išsakiau, bet komentuoti nenorėčiau“, –  tuomet sakė D. Tutkus.

Šiuo metu  D.  Tutkus dirba UAB „Vaja-farm“ direktoriumi. Ši bendrovė augina mėsinius galvijus.  Pasiteiravus buvusio anos kadencijos mero patarėjo, kaip jis jaučiasi tapęs direktoriumi, D. Tutkus patikino, kad jaučiasi puikiai.

„Nors šiame darbe meniškumo nedaug, tačiau tai darbas pagal mano specialybę, todėl aš jame jaučiuosi visai patogiai“, – aiškino D. Tutkus, o paklaustas su kuo geriau sutarti, su „dvikojais“ ar su „keturkojais“, atsakė net nesutrikęs. –  Dvikojai mane išmokė geriau sutarti su keturkojais, tad dabar su jais susitariu kuo puikiausiai, nors ir anksčiau nesipykau…“

Dalina RUPINSKIENĖ

9 komentarai

  1. Šaunuolis Dominykas

    Gražiai Tubį išvadino gyvuliu.

  2. Čia ne apie Tubį, čia apskritai apie visus dvikojus

  3. kokio zemo lygio zmogelis isverstaskuris,stai kokie valdinikeliai buvo

  4. ir kaip taip slizys pasirinko… gal tik kad parasus adetu ir atsakomybe pasiimtu….

  5. pasidomejau, tikrai cia dominyko sritis, kad ir suabejojau, bet turbut gerb slyzio pasirinkimas geras. siaip jam ir nebudinga daryti, blogus pasirinkimus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.