Dviem Anykščių rajono gatvėms – 1,231 mln. eurų

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymais šią savaitę šalies kelių projektams paskirstyta beveik 51 mln. eurų. 23,3 mln. eurų skirta keliams remontuoti, o 27,4 mln. eurų – gyvenvietėse esantiems bei jas jungiantiems žvyrkeliams asfaltuoti.

Lėšų skirta visoms apskritims. Iš žvyrkeliams asfaltuoti skirtų lėšų Utenos apskričiai teko 2,648 mln. eurų. 1,231 mln. eurų teko Anykščių rajonui (Pūstalaukių ir Naujųjų Elmininkų kaimų gatvėms), 802 tūkst. eurų – Molėtų rajonui, Utenos rajonui – 550 tūkst. eurų, Visaginui – 65,2 tūkst. eurų.

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. Pilietinė pozicija

  Kadangi neliko valdžioje korporaciniais nusikaltimais kaltinamo komiteto steigėjo, tai rajono valdžia sugebėjo gauti daugiau lėšų nei kiti rajonai kartu sudėjus.

  • Nevaryk čia propagandos. Garantuotai projektai ruošti dar prie buvusios valdžios, o jei ne virusas – spyga būtų dabartinė gavus

   • Dirba tikrai puikiai dabartiniai

    Klysti labai, gatves projektavo 2019, o va Kriokšlio kelias paliktas ir nejudintas pragulėjo visą Karvio caro caravimo perodą, nors ir senai suprojektuotas.

 2. Pagarba .

 3. Kaip gerai , Pustalaukiu kaimo gatves isasfaltuos , irengs saligatvius , gal ir suoliukus pastatis pavargus einant pailset , o ir taip susitikus zmogu pasneket.

 4. geraiten tai zmonems ,bet koki cia suda daro prie tilto uz milijonus

 5. Gal žinai Vanda kodėl per Voversių ulyčią bobutės žvirkeliu vaikšto?

 6. Volupio gatve geriu isasfaltave butu visi sodai skendi dulkese!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.