Šventinėje eisenoje miestelėnai pradėjo švęsti

Nuo Anykščių koplyčios į A. Baranausko aikštę maršo ritmu patraukė anykštėnai, tai yra ir politikai, valdininkai, bendruomenių nariai. Jau tradicija tapusiu paradu anykštėnai paskelbia, jog oficialiai pradedamas švęsti miesto gimtadienis.

Eisenos priekyje, sveikindami sutiktuosius ir kviesdami prisijungti prie švenčiančiųjų, žingsniavo rajono vadovai ir Pasaulio anykštėnų bendrijos nariai bei jų svečiai. Rikiuotėje ir motorinė transporto priemonė. Pirmą kartą istorijoje parado dalyviai galėjo ir pasivėžinti. Šventės traukinuką užpildė daugiau nei 40 mažųjų anykštėnų. Gerą nuotaiką palaikė pučiamųjų orkestras ir žavios šokėjos.

A.Baranausko  aikštėje su 576-uoju gimtadieniu miestelėnus pasveikino akrobatinio skraidymo meistrai. Vieną iš lėktuvų pilotavo Prezidentas Rolandas Paksas, kuris linkėjimus miniai žmonių perdavė per radijo ryšį.  Įspūdingoje programoje dalyvavo trys orlaiviai.

Šventės vėliavą iškilmingai iškėlė Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininko įgaliojimus šiandien operos solistui Tomui Ladigai perleidęs Antanas Tyla.

Po ceremonijos meras Kęstutis Tubis paskelbė, jog šių metų Anykščių garbės piliečio vardas suteikiamas mokytojui Vaclovui Bražėnui. Pats nominuotasis šventėje  dėl ligos negalėjo dalyvauti.

Pirmasis gimtadienio vakaras baigtas koncertais A.Baranausko aikštėje ir šalia koplyčios.

{flv}akrobatinis_skraidymas_2016{/flv}

{gallery}galerijos/miesto_svente_2016_1_diena{/gallery}

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.