„Dūstam…“

Tokiu žodžiu situaciją dėl iš kiaulių komplekso sklindančios smarvės apibūdino atsakingas pareigas Piktagalio kaimo bendruomenėje užimanti Anykščių rajono gyventoja.
Dūsta ne tik piktagališkiai, bet ir aplinkiniai. Praėjusį penktadienį Anykščių mieste smirdėjo taip, jog žmonės svarstė, ar tik nebus užgožtas obuolių aromatas per tradicines Obuolines.
„Priklauso iš kur sklinda vėjas. Šiuo metu vyrauja šiaurės vakarų, tai pas mus situacija itin prasta. Gerai, kad vėsu ir nereikia atidaryti langų.  Su komplekso administracija daug kartų kalbėta, bet kas iš to. Niekas nesikeičia. Jei bent koks rezervuaro dangtis būtų. Dabar kai tik jas sujudina pildami į bačkas, tai ir dvokia. Be to, ir ūkininkai neskuba aparti laukų. O gal ir specialiai taip elgiasi“, – mintimis dalinosi Piktagalio kaimo bendruomenės atstovė.
Kiaules auginančios bendrovės "Vikonas" direktorius Vladas Gindrėnas praėjusią savaitę "Nykščiams" tvirtino, jog laukai yra tręšiami laikantis visų reikalavimų, o kurortinės teritorijos statusą turinčiuose Anykščiuose nemalonių kvapų visiškai išvengti nepavyks.
{mosloadposition trade}

11 komentarų

 1. Noreciau tokio.


 2. Nera tokio

 3. Nera tokio

 4. Nezinau kodel

 5. Yra kaip yra


 6. Paraso sekme

 7. Nusimama kaukes ponai
  Kas bus tas bus

 8. Nusimame kaukes ponai
  Nera to blogo……….

 9. Nusimeskime kaukes ponai

  Paskutinis kartas………

 10. Nusimeskime kaukes PONAI…

  Uzsuktas ratas………

 11. Kvazimodas

  Nusimeskime kaukes PONAI !!!

  Koks skirtumas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.