Du koronaviruso atvejai – Anykščių mieste

Anykščių rajone nustatyti 4 koronaviruso atvejai. Du iš užsikrėtusiųjų – mieste. Tai vieno iš susirgusiųjų šeimos nariai.

Kaip “Nykščiams” sakė Anykščių mero pavaduotojas Dainius Žiogelis, abu atvejai susiję su pirmuoju užsikrėtusiuoju anykštėnu. “Tai šeimos nariai. Nė vienas iš jų jokių ryškesnių sveikatos sutrikimų nejautė. Vienas sakė, kad buvo dingusi uoslė, bet dabar vėl atsistatė. Žmonės jaučiasi sveiki”, – apie naujus fiksuotus atvejus kalbėjo D. Žiogelis.

P.S. Prašymas komentaruose neminėti jokių vardų ir pavardžių ir nurodyti kokius nors duomenis apie susirgusius. Epidemija yra bendra nelaimė, todėl nereikėtų ieškoti kaltų, nes nė vienas nežinome, ar nesusirgsime patys.

Linas BITVINSKAS

5 Komentarai

  1. Otie vaikai pasejo uzkrata mums visiems.Darbuose betvarke,nesvarbu,kad zmones be kaukiu,kad be pirstiniu,-vadovai nemato kas ju aplinkoj vyksta,neaisku kas ligonineje isaiskes kai darbuotoja serga,nei kam sakyt,nei kur bekt.

  2. Kad jauciasi sveiki, tai gerai jiems,bet mums kas is to. Butu gerai ne apie sveikatos bukle informuoti, o apie visuomenes apsaugos priemones, kurias, tikimes, nustate valdzia. Ar. Cia kaip ostapas sake, skestanciuju gelbejimas paciu reikalas. Gal ir tu kaukiu nemokamu nereiktu, taciau laiptines dezinfekuoti, ar bent jau pasakyti kur uzkratas yra galetu. Nemanau, kad zmogaus teises pazeistos, visuomene turi buti saugesne.

    • Todėl labai gerai, kad rajono valdžia praneša darbdaviams ir kaimynams. Jei tau nepranešė, tai reiškia ne tavo kaimynai.

  3. baisu bus dabar ir i maxsima norfa nueit.garant tie seimos nariai visur valkiojosi.nieko gi nejaute.