Du komiteto nariai opozicijoje būti nenori

 

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją, vyksta Anykščių rajono tarybos posėdis, balsuojama dėl 34 klausimų.
Prieš pradedant posėdį Sigutis Obelevičius paskelbė, kad yra pasirašyta konservatorių, „valstiečių“, socialdemokratų ir liberalų koalicijos sutartis. Taip pat perskaitė pareiškimą, kurį pasirašė Kęstutis Tubis, Rita Juodiškienė, Dangira Nefienė ir Ričardas Sargūnas, kad šie tarybos nariai sudaro savarankišką frakciją rajono taryboje „Anykščių krašto labui“, kurios pirmininkas Kęstutis Tubis. Ši frakcija pasiskelbė opozicine.

Beje, reikia pastebėti, kad su visuomeniniu komitetu į rajono tarybą patekę buvęs administracijos direktorius Audronius Gališanka ir jo pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šio pareiškimo nepasirašė.  Opoziciją sudarys 4 tarybos nariai.
NYKŠČIAI

10 Komentarai

  1. Praktyški vyriokai, tikri politikai 🙂

  2. Na čia dabar!

    Ir ko gi jie tikisi?

  3. Gališankos ir Blazarėno karjera baigta, nežiūrint į tai, eis jie į opoziciją ar ne. Reikėjo šiems vyrams parodyti nagus, kai sprendimai buvo priimami ne žmonių labui. Pataikavo despotui, dabar tegul ramiai ilsisi

  4. O cia komitetas pasirode visu grazumu:pries rinkimus suoke visi kaip lakstingalos, o papuole prie lovio kiekvienas kriuksi savo giesme…Ir atsakomybes nepareikalausi- juk komiteto veikla baigesi pasibaigus rinkimams…Va jum kvaileliai ir nepartiniai valdzioje-kas gardesni kasni pasiulys-to gieme giedos…Ir sekanciuos rinkimuos sukure nauja komiteta vel lengvatikius medzios…Taip kad darykit isvadas.

  5. Gališanka būtų puikus baseino direktorius. Gana ten bobom vadovaut.

  6. Partija tokį susikompromitavusį asmenį, kaip Tubis, išmestų iš savo gretų. O komitetai ploja ir dainuoja himnus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.