Donaldas Vaičiūnas jau rytoj gali būti atšauktas iš pareigų

Kol „valstiečių“ deleguotas mero patarėjas Dominykas Tutkus vargsta negalėdamas išeiti iš darbo, kitam patarėjui, Donaldui Vaičiūnui, kurį delegavo Darbo partija, tokių problemų gali ir nebūti.

Vasario mėnesio pradžioje vyks Darbo partijos suvažiavimas. „Nykščių“ šaltinių duomenimis, jame planuota buvo iškelti kausimą dėl Darbo partijos deleguoto mero K.Tubio patarėjo Donaldo Vaičiūno atšaukimo. Pastarasis jau nebe šios partijos narys, o pareigybė yra politinio pasitikėjimo. Tačiau, atrodo, šito neprireiks. Darbo partijos Anykščių skyriaus lyderis Ričardas Sargūnas sako, kad per suvažiavimą šito klausimo kelti neplanuoja. „Čia rajoninės reikšmės problema, kelias paras suvažiavime sėdėtume, jei tokius dalykus svarstytume“, – sakė R. Sargūnas. Tiesa, tai nereiškia, kad D. Vaičiūnas liks poste iki rinkimų. „Praeitą savaitę parašėme raštą dėl atšaukimo Anykščių merui, kad būtų informuota rajono taryba“, – sakė R. Sargūnas „Nykščiams“.

Kaip tik rytoj vyks rajono tarybos posėdis.
Linas BITVINSKAS

 

12 Komentarai

 1. Koks dar posėdis be Tubio? Kas perima vadeles? Botanikas?

  • Dirbkite ramiai Donaldai Vaičiūnai iki pat išrenkant naują merą. Tik tada jūsų darbas mero patarėjo pareigose pasibaigs.

   • jei meras nušalintas, tai ir patarėjas turi nusišalinti. Kam jis dabar gali patarinėti?

    • Nebūk boba

     Neturi jis niekur nusišalinti. Ir niekas be Tubio jo negali nušalinti. O Tubis dabar iki pat rinkimų nieko nei atleisti, nei priimti negali. Neišmanai – tai neklaidinki žmonių.

 2. jargutėliau

  koks cirkas toj savibledoj.Visi bėga,visi i kamiteta,visi dreba. O reikia džiauktis,kad daugiau tokio mero nebūtų

 3. reiks dabar det visus pareigunus pensininkus

 4. Ar Vaičiūnas padarė nors vieną gerą darbą, ar pasiūlė merui projektą, kokią idėją. Nieko. O algą gavo. Kodėl jis nebuvo atšauktas anksčiau?

 5. nepriklausomas

  to Batūrkai!! O gal tu pabandyk ką nors padaryti miesto labui:))) Dažniausiai pikti komentarai liejasi iš vidutinybių lūpų:)))), kurie patys nieko nepasiekę, nepadarę ir t.t……liūdna:( Palaikykim jaunus žmones!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.