Direktorius sako, kad darbuotoja nedarbingume buvo dėl kitų priežasčių

Nerimo sukėlė Anykščių rajone užfiksuotas antrasis COVID-19 viruso atvejis, kuris buvo nustatytas Anykščių ligoninės darbuotojai. Anykštėnai baiminasi, kad ir Anykščių ligoninė gali tapti užkrato židiniu, kaip atsitiko su Ukmergės ligonine.

Anykščių ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas  ramina, kad rizika, jog susirgusi moteris galėjo platinti užkratą tarp ligoninės personalo ir pacientų, yra minimali, nes ji nuo kovo 13-osios turėjo nedarbingumą ne dėl su virusine infekcija susijusių simptomų. “Pagal karantinavimo laiką prasilenkiame, darbuotoja nedarbingume buvo dėl kitų priežasčių, kontaktų nebuvo, todėl baimintis vargu ar reikia”, – “Nykščiams” komentavo ligoninės direktorius A. Vasiliauskas.

Balandžio 1 dieną paskelbta, kad virusas nustatytas Anykščių seniūnijos Pagirių kaimo gyventojai, kuri yra Anykščių ligoninės darbuotoja.

P.S. Prašymas komentaruose neminėti jokių vardų ir pavardžių ir nurodyti kokius nors duomenis apie susirgusius. Epidemija yra bendra nelaimė, todėl nereikėtų ieškoti kaltų, nes nė vienas nežinome, ar nesusirgsime patys. 

Linas BITVINSKAS

4 Komentarai

  1. O siaube.liudna😥.laikykimes saugumo priemuoniu visi galbut isvengsime blogiausio

  2. Vakar sakė, kad ligoninė pasirengusi virusui, o šiandien paaiškėjo, kad net nepasirengta karščiavimo klinikos įrengimui. Kodėl turėčiau dabar tikėti?

  3. Karščiavimo klinikos turi būti įrengiamos ne ligoninių patalpose. Reikia žinoti valdžios nutarimus.

  4. Karščiavimo klinikos turi būti įrengiamos ne ligoninėse. Nekenktų žinoti valdžios nutarimus.