Direktorė Regina Drūsienė nepamena, kad dėl karščio būtų nutrauktos pamokos

„Artimiausias dvi savaites orų prognozė labai nepalanki. Matome, kad tikrai neproduktyvu vesti pamokas, kuomet tokios sąlygos. Tačiau mokyklos neturėtų užverti durų moksleiviams“, – birželio 10 dieną sakė švietimo, mokslo ir sporto ministras  Algirdas Monkevičius.

Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bendruomenė pasinaudojo ministro leidimu ir šiandien gimnazijoje pamokos moksleiviams dėl karščio nevyksta. Gimnazijos direktorė Regina Drūsienė patvirtino, kad pamokų nebus šiandien ir rytoj, kuomet gimnazistai laikys valstybinį egzaminą, ir patikino, kad nepamena, jog dėl karščio kada nors būtų nutrauktos pamokos.

NYKŠČIAI

11 Komentarai

 1. saunuole direktore kad ziuri vaiku sveikatos o kitos direktores bijo del savu kedziu
  ziu

 2. Ačiū, direktore, kad Jums rūpi mūsų vaikų sveikata.

 3. Nesamone!
  kitose salyse irgi karsciai ir das karsciau bet nera taip kad nevyktu pamokos.
  Nepalaikau tokio sprendimo, ugdo ateities neatsakomybe, paziura ir tt.

 4. gal ir i darba neikim. kaip kelininkai dirba ant esfalto? ir ukininkai tegu nebedirba. tik seimas gali dirbti, nes jie visvien nieko nedirba o tik sedi.

 5. Neskleiskit netiesos! Karštesnėse šalyse visur yra įrengti kondicionieriai, o mes tam nepasiruošę. O pavyzdžiui Irane, kur dabar 35-36 laipsniai šilumos kasdien jau vaikai nuo gegužės mėnesio pabaigos net 4 mėnesiams išleisti atostogauti. Ir kažkaip spėja viską išmokti. Ten žmonės saugojasi ir saugojami nuo karščių.

 6. gal kartais gali pasekti pasaka kaip ten Mozambike ir Mongolijoje?

  • O pasaką tokią žinot apie Sindbadą? Ar tik apie Onutę ir Petriuką? Man tai įdomu, kokiose čia tai kitose šalyse dar karščiau ir nėra taip, kad pamokos nevyktų! Ar nors iš Lietuvos kur buvot išvykę į kur karščiai? Ha ha ha!

 7. nereikia pamokslauti nesamonin gai. Nevykusiai buvusi ministrė prailgino mokslo metus ir kas iš to gavosi 0. Anksčiau,kad ir nebuvo tokių karščių argi mokiniai noriai eidavo arba mokydavosi tik stumdavo laiką ir tiek Kam prailginimas mokslo metų gerai tai sedėkite mokykloje ir per vasarą manau duris bus atidarytos. Apkrauti mokiniai per didelių krūviu nereikalingų dalykų Neisivaizduoju, kaip sunku abiturentams.

 8. Direktorė visada buvo direktorių direktorė.Sėkmės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.