Dirbs opozicijoje

Anykščių rajono tarybos narys Raimundas Razmislavičius nežada jungtis prie valdančiųjų ir pasirašyti koalicinę sutartį. Nors dar prieš savaitę daugeliui galėjo pasirodyti priešingai…
Praėjusį antradienį „Nykščių“ pašnekintas tvarkietis aiškiai leido suprasti, jog postus palikusi valdžia per skaudžiai reagavo į mero pastabas. Tada R. Razmislavičius tvirtino, jog 6-ių liberalų pasitraukimas nereiškia, kad viskas žlunga, o pareigos gali būti pasiūlytos ir kitų partijų atstovams.
Nors pačiame dokumente jau 15-kos Tarybos narių parašai, tačiau tvarkietis šiandien tvirtino, jog koalicijos sutarties kol kas nėra net matęs.
„Nepasirašiau to susitarimo. Niekas ir nesiūlė. Be to, nenoriu būti priklausomas. Neverta. Galima anykštėnų labui dirbti, nesusaistant savo rankų. Nors savo svoriu ir skaičiumi naujoji dauguma mažesnė, tačiau, manau, viskas bus gerai“, – įžvalgomis dėl tolimesnio Tarybos darbo dalinosi R. Razmislavičius.
Politikui nekliuvo ir tai, jog sutartyje numatyta, kad būsimi paskyrimai turės būti derinami su koalicijos partneriais. R. Razmislavičius įsitikinęs, blogiau būtų, jei nederintų. Neva, tada viskas panašėtų į autokratinį valdymą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.