Didžiausios permainos kol kas aplenkia

Prognozuojama, jog dėl miškų urėdijų pertvarkos šalyje darbo neteks apie 300 darbuotojų. Tačiau anykštėnų kol kas nedaug – darbą dėl reorganizacijos paliko viso labo du asmenys. Kiti, maždaug 30,  atleisti iš medelynų, kur buvo priimti sezoniniam darbui pagal terminuotas darbo sutartis.

„Darbą paliko tik du žmonės: vienas eigulys ir vienas darbininkas. Abu nesutiko su pasiūlytomis naujomis pareigomis. O buvęs Miškų urėdas Sigitas Kinderis išėjo dar iki reorganizacijos pradžios. Daugiau niekas nesikeitė. Negaliu pasakyti ar Utena bus prijungta prie Anykščių ar atvirkščiai – tai sprendžiama jau aukštesniame lygyje. Naujoje įmonėje kol kas viskas tik formuojama“, – sakė laikinai Anykščių miškų urėdo pareigas užimantis Giedrius Pipiras.

„Sodros“ duomenimis, šios dienos pradžioje anykštėnų įmonėje dirbo 65 žmonės. Vidutiniškai „ant popieriaus“ jie gauna apie 860 Eur.

Gruodį iš viso gauti penki pranešimai apie numatomą urėdijose dirbančių grupės darbuotojų atleidimą: Pakruojo miškų urėdiją ketina palikti 24 darbuotojai, Ukmergės – 14, Rokiškio – 13, Tytuvėnų – 13, o Veisiejų – 10.

Skelbiama, kad darbovietes paliekantys netiki ministerijos skleidžiama informacija ir iš viso netiki šia reforma.

Nuo kitos savaitės visos 42-i Lietuvos miškų urėdijos bus konsoliduotos į vieną valstybės įmonę Valstybinių miškų urėdija. Perėjimas prie galutinės vienos valstybės įmonės struktūros su 26-iais regioniniais padaliniais, tikimasi, įvyks iki kitų metų pabaigos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.