Didžiausiu pasiekimu laiko šilumos kainų sumažinimą

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis apžvelgė per beveik dvejus metus nuveiktus darbus. Jo įsitikinimu, pažadai rinkėjams buvo vykdomi, o didesnių klaidų išvengta.
Radijo laidoje kartu su rajono vadovu dalyvavęs opozicijos atstovas Donatas Krikšaponis pripažino, jog šilumos ūkyje rezultatai tikrai yra neblogi. Tačiau pridūrė, jog tai didelis ir ankstesnės valdžios nuopelnas. K. Tubis tam neprieštaravo.
„Kai kurie darbai ne taip greit darosi kaip man ir pačiam norėtųsi. Bet tuo, kas padaryta per dvejus metus, tikrai galime didžiuotis. Didelių klaidų nebuvo. Buvo vykdoma tai, ką ir žadėjome – tai skaidri personalo politika, taupus lėšų naudojimas, tikslingas Europos Sąjungos pinigų panaudojimas, racionalus projektų vykdymas, be abejo, kultūros palaikymas, o ypatingai stengėmės sumažinti šilumos kainas. Pastarąjį dalyką norėčiau ypatingai pabrėžti. Nors projektas ir buvo pradėtas – šitą reikia pripažinti – tačiau realių darbų tai nebuvo padaryta. Ir kai rinkiminėje kovoje dar šnekėjomės radijo, televizijos laidose, kolegoms sakiau, kad galim penktadaliu atpiginti šilumos kainą – tai jie nepatikėjo. Pavyko – 31,56 proc. sumažinti. Tai vienas iš didesnių pasiekimų. Èia yra daugelio žmonių darbas ir, manau, kad anykštėnai gali dėl to džiaugtis ir visai kitaip dabar mes atrodome tarp kitų miestų ir rajonų. Be abejo, taip pat švietimui labai daug dėmesio skirta, sportui ir trenerių skatinimui, dar verslo rėmimo programoms. Visas veiklos sritis, kurios priskirtos savivaldybei, taip pat ir viešojo saugumo ir mobilizacijos klausimus, sprendėm ir, atrodo, kad viskas pavyko. Nebuvo ir didžiulių korupcijos skandalų. Tam skyriau daug dėmesio. Yra ir naujų iššūkių – žinom, jog nuo birželio bus panaikinta lengvata šilumai. Vietoj 9 proc. PVM gyventojams teks mokėti 21 proc., bet tam ruošiamės ir rajono vartotojams paslauga neturėtų brangti“, – sakė K. Tubis.
„Savaitės aktualijos“ šiandien, kovo 23-ią dieną, per radijo stotį “Nykščiai FM” 16-tą valandą.

{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.