Didžiajai daliai – darbymetis

Patriotiškai nusiteikę anykštėnai kaip ir kiekvieną Kovo vienuoliktąją kėlė trispalvę ir iškilmingai šaudė patranka. Šį kartą vienas šūvis buvo labai nesėkmingas.
„Salvė už Kovo 11-ąją“ – po įspūdingo sprogimo popierinis užtaisas nukrito beveik po anykštėnų kojomis ir gerokai išgąsdino mažuosius šventės dalyvius.
„Salvė už motiną Tėvynę“ ir „Salvė už Anykščius ir anykštėnus“ – pavyko.
Į visus renginio dalyvius, netgi turistus, kreipęsis rajono meras Kęstutis Tubis kvietė visus pagalvoti apie pasiaukojimą, kuris mus vienijo prieš 27-erius metus, kada net 127 Atkuriamojo Seimo nariai balsavo, kad Lietuva vėl būtų nepriklausoma.   
„Nereikia gyventi tuo, ko nepadarėme, kas nepavyko, reikia dirbti, kurti ir džiaugtis, kad esame laisvi. Su Kovo 11-ąja!“, – sveikinimo kalboje sakė K. Tubis.
Panašu, jog anykštėnai šią dieną ir išnaudojo įvairiems pavasario darbams. Renginio metu šalia A. Baranausko aikštės kaip niekad daug zujo transporto priemonių su priekabomis, kurių turinys aiškiai leido suprasti – darbymetis.
Kultūros centro vadovė Dijana Petrokaitė, kviesdama į Kovo 11-osios proga pastatyta režisieriaus Jono Buziliausko spektaklį „Prieblandoje“, padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie praėjusį mėnesį surengtos – 2000-čių moksleivių ranka rašytų laiškų – iniciatyvos. Þinutė iš Anykščių pasiekė ir Prezidentę Dalią Grybauskatę, kuri už tai padovanojo trispalvę.
{gallery}galerijos/kovo_11_2017{/gallery}
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.