Didins vadovo atlyginimą

Anykščių rajono savivaldybės tarybai sausio posėdyje pateikiamas balsavimui sprendimas pagal kurį, atsižvelgiant į viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės raštą „Dėl vadovo darbo užmokesčio pastoviosios dalies patikslinimo“, rajono taryba balsuos dėl laikinojo ligoninės vadovo atlyginimo nustatymo. Sprendime nurodoma, kad alga didės, bet kiek – neskelbiama.

Sprendimu siūloma „nustatyti D. V., laikinai einančiam viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktoriaus pareigas, mėnesinio darbo užmokesčio: 1.1. pastoviąją dalį – (duomenys neskelbtini) Eur; 1.2. maksimalų dydį – (duomenys neskelbtini) Eur.“ Jei rajono taryba nubalsuos, šio sprendimo 1 punktas bus taikomas, apskaičiuojant darbo užmokestį nuo 2021 m. sausio 1 d.  Tiesa, nurodoma, kad savivaldybės biudžeto lėšos nereikalingos, nes vadovo pastovioji ir kintamoji atlyginimo dalis mokama iš įstaigos uždirbamų lėšų. Nurodoma, kad D. V., laikinai einančiam viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktoriaus pareigas, mėnesinio darbo užmokesčio maksimalus dydis padidėja bet apie tai „duomenys neskelbtini“.

Gali būti, kad atliekamas tik būtinas pakėlimas, nes nuo sausio keitėsi minimalaus atlyginimo dydis, tačiau, kadangi duomenys neskelbiami, lieka neaišku, kaip kis ir koks bus laikinojo ligoninės direktoriaus atlyginimas. Tiek aišku, kad „sprendimo projekto iniciatorius – D. V., laikinai einantis viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktoriaus pareigas, rengėja ir pranešėja– Savivaldybės gydytoja  Vaiva Daugelavičienė“. 

NYKŠČIAI

63 komentarai

 1. taip taip… butina kelt… ypac kai nesurenkamas biudzetas😄

  • Svedasu Jadze

   dėl ligoninės vadovo bazinės algos, kuris ligoninėje kaip “šlubas“ karys, tai rajono valdytojai turėtų prisiimti atsakomybę. Apskritai įstaigoje turėtų būti atliktas tarnybinis patikrinimas ir nustatytos priežastys dėl ko išplito Covid -19 tarp pacientų, kurie atvyko gydytis į ligoninę neturėdami užkrato.
   Ar atlyginimas didinamas vien dėl to, kad išeitinės butų didesnės, atleidžiant iš laikinojo direktoriaus pareigų?

 2. Zenkliai reikia didint , matot akivaizdziai kiek dokumentu guli ant stalo ir pastalej ir juos reikia perskaityt ir pasirasyt ir net ner kada isgert ir uzsigert , buteliai pilni , nors tas mazesnis …….sakyciau isgertas.

 3. selektyvus požiūris- melo forma

  Labai jau pasistengta paminėti D.Vaiginą. Nors tuo pačiu yra ir „Nustatyti viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei S. S. mėnesinio darbo užmokesčio:
  1.1. pastoviąją dalį – (duomenys neskelbtini) Eur;
  1.2. maksimalų dydį – (duomenys neskelbtini) Eur.
  2. Nustatyti, kad šio sprendimo 1 punktas yra taikomas, apskaičiuojant darbo užmokestį nuo 2021 m. sausio 1 d.
  ir „1. Nustatyti viešosios įstaigos Anykščių rajono psichikos sveikatos centro direktoriui A. G. mėnesinio darbo užmokesčio:
  1.1. pastoviąją dalį – (duomenys neskelbtini) Eur;
  1.2. maksimalų dydį – (duomenys neskelbtini) Eur.
  2. Nustatyti, kad šio sprendimo 1 punktas yra taikomas, apskaičiuojant darbo užmokestį nuo 2021 m. sausio 1 d.

 4. kaip tarybiniais laikais… Kodel paskelbus duomenis Bijoma reakcijos/ Dabartine << valdzia.. Bijo?? paskelbti gero specialisto ,,Uzmokesti?//???

 5. Būtina pakelti….. Gal dar didesnis bardakėlis ligoninėje pasidarys. Buk žmogus keliauk ramei į pensiją…

 6. ..Vejuj,,pats gal pensijoj///? Dalius geras specialistas Be jo Anyksciuose,,strigo.. Ligonines darbas,Tik gaila ..valdzia.. slapsto Zmogaus atlyginima.. Cia jau Savivaldybes KLAIDA… D

 7. čia apsauga

  nuo sveikatos sutrikimų daugumai gyventojų pensinykų, nes, kai sužinos kad įstaigų vadovų mėnesinis atlyginimas sudaro apie 15 vidutinių jų pensijų, t.y. daugiau nei jie gauna per metus, tai mirtingumas šoks iki padebesių, nebereikės ir Coronės.

 8. Kodėl ligoninės internetineme puslapyje neskelbiamas darbo užmokestis per2020 metus. Ar laikinajam vadovui kitas įstatymas?

 9. Sutinku geras ,,Rubilniko>> klausimas,,Zmones zino Tai jau gerai

 10. UNGURYYYY Dėl jo kompetencijos nesiginčisiu, bet kol ligoninei vadovavo pusė išsilakstė. Nuklydo į politiką ir ten nepaėjo. Tai parvarė atgal, kad svivaldybėje nesimaišytu.

 11. vejui ungurys Tu teisus Dirbkime ten kur galime ir ka mokame… Bet geram specialistui sumoket negaila Tik kaina ..paskelbti.. BUTU Teisinga?

 12. reikia dydinti , nes vadovauti nesugeba.

 13. jei nesugeba kam didinti/? gal taryba pagalvos?

 14. Tikimes is ..Nyksciu ..redakcijos Tesinio… kiek vis del to Dalius Vaiginas uzdirbs Po PRIedu..

 15. taip yra taip ir manau

  Didžiausias židinys ligoninėje tai už tai ir didinamas užmokestis. Tiktai aplenkite šį pastatą ir važiuokite į kitą rajoną gydytis.

 16. Musu ligonineje daug kompetetngu specialistu MANOTE KITUR GERIAU…

 17. ne apie kompetenciją kalba eina,bet apie viruso židinį ligoninėje. Darbuotojai suserga,o nuo jų ligoniai,o kalbos greitai sklinda,visi pažįstami.

 18. Korona… visu pilieciu beda… Nuklydom nuo temos KOdel padidintas D Vaigino atlyginimas Plius nepaviesintas Kiek ir Kodel Cia Pagrindinis KLAUSIMAS Savivaldybei????

 19. Tai gal geriau koronos testą pasidaro ,tada karantinuojasi ,nes šeimos narė su teigiamu ,o ne nešioja užkratą po visą ligoninę.Beje tai vieša ligoninės paslaptis.

  • Argi taip gali ligonines vadovas daryti,net nesitiki

  • Viena darbuotoja, kai buvo dėl koronos izoliuota, tai sakė net policija tikrindavo ar namie. tai kad vyr. gydytojas turėjo kontaktą su savo sergančia sugyventine, tai turi būti nušalintas nuo darbo kad neapkrėstų ligonių ir darbuotojų. Ar nebūna baudžiami tie kurie kelia pavojų kitų sveikatai. Ligoninės ligoniai ir taip miršta ištisai kai šitaip. ten sergant bausu nueit.

  • Tvarka prasideda nuo vadovo, Koks pavyzdy, tokia ir situacija.

 20. vel nuklydom nuo Temos Be testo Tai nieko susije su D Vaigino atlyginimo pakelimu.. Jei yra itarimu del Liigonines darbo organizavimo… Kreipkites bent i VIETINE Spauda,,,

 21. eismo dalyvis

  kartu nugalesim ta KORONA D.Vaiginas pades < JIS Saunuolis

 22. kiek valdanti koalicija dar siurbs pinigus? Tubis savo laiku neleido, užtat dabar atsigriebia.

 23. Vadovas ? Gal vadovanimui ir segeba ,bet kad pinigas aukščiau visko ,tai gėda .

 24. Pensininkas

  Pavojaus grupėj Vaiginas ,ir jau pensininkas ,ar ne pagal įstatymus pensininkai neturi sedet pensijoj o ne vadovaut o dar ir kelt atlyginimą ,UŹ KĄ ? Biudžetas perpildytas ? Įdomu ..

 25. Oi oi koks bardakysmas anyksciu sav o ligoninej ypac kovidinese palatose,dievuliau atidarykim saskaita surinkim pinigeliu tam vaiginui tegu mauna is ligonines gal yra protingu zinanciu zmoniu kue kreiptis

 26. Ko jis NESIIZOLIUOJA? Violeta sugyventinė serga, daug serga aplink.

 27. Už ką? Kad šūdą mala?!!! Jetau jau taip perdirba kad ne tas žodis,,,,,,

 28. dabar žmonės piktesni už šunis,koks jūsų reikalas,žiūrėkit savų reikalų.

 29. Dali, pats susiprask išeiti.

 30. Kokia netvarkinga darbo vieta

 31. O tai gal didins atlyginimą ir už laikraščių skaitymą? Nuotraukoj prie dokumentų matos nemažai pridėta…

 32. puikus zmogus Dalius Su juo bent ligonine normaliai veikia

  • gydytojas-valstietis

   Labai gerai veikia – beveik visi darbuotojai persirgo COVID-19, pats užsidaręs, kaip bunkeryje sėdi – bijo nosį iškišti

   • Buvo kandidatas, žmonės išrinko. Po to kaip ir daugelis išrinktųjų pardavė rinkėjus už aylyginimą. Ir vėl juos rinksime😊

 33. Visiems taip

  Tiek aišku, kad „sprendimo projekto iniciatorius – D. V., laikinai einantis viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės direktoriaus pareigas, – supratau, kad nueini, paprašai didelio atlyginimo ir duoda.

 34. Klausimas merui

  Kodėl jis eina į darbą, jei Violetytė covidu serga…

  • Infoanyksciai

   apgailestaujame, bet šito klausimo meras negalės atsakyti, net ir norėdamas palengvinti jūsų rūpestį, dėl to, kad:
   a) klausimas anoniminis, o į anoniminius klausimus savivaldybės vadovas neatsakinėja (kreipkitės gyventojų priėmimo valandomis asmeniškai);
   b) jeigu ir klausimas būtų pateiktas ne anonimiškai, tai dėl atsakymo paruošimo reikėtų grąžinti dirbti į savivaldybę mero patarėją sveikatos klausimais.

  • o tu matei kad ji serga jinai guli del savo ligos

 35. Mano nuomone

  neteisinga personalo atžvilgiu. Jau geriau daugiau darbuotojų priimtų… nes niekaip nesuprantu kaip vaikų skyriuje valytoja išvaliusi palantą pvz., kurioje gydomas mažasis pacientas nuo roto viruso, vėliau nešioja maistą į kitas palantas.

 36. Rezultatų pasiekt jau nereikia? Svarbu būti politiškai lojaliu.

 37. taip ir tupes“laikinas“kol pasieks oooooooooooooo atlyginima.baisu neduol dieve susirgt ir reikt i ligonine pas daktarus- ka daryt?uzsikrest“na kazkam gi turi rupet zmoniu sveikata.juk amzius neatitika darbo kriteriju ar nera jaunesniu specialistu?????

 38. Negi rajone nėra jaunesnio, energingo, išsilavinusio žmogaus. Vaiginas turėtų eiti į užtarnautą poilsį, jo nemėgsta medikų kolektyvas

 39. O kur dingo koalicija su savo skambiais politinio palaikymo pranešimais, gal užpūstė šalaše prie kokio nors Razlivo prūdo. Ką daryti?

 40. domėkitės

  kas galite atsakyti į svarbų klausimą. Gulėjo slaugos skyriuje ilgai žmogelis slaugymui,o braukš numirė nuo Covido tai kas ten darosi .
  Girdėjau,kad personalas tas pats vaikšto po kitus skyrius ir nešioja užkratą nes sergančių yra nemažai.

 41. Zosė ilganosė

  Atlyginimą kelia puikiam vadovui, o tas nuostabus vadovas elementariai kiemsargio nesugeba idarbinti: greitosios vairuotojai sniegą patys kasą kad ligonius i priimajį galetų atvežti kažkoks absurdas

 42. Gal už įrengimą karščiavimo klinikos kuri neatliko jokios funkcijjos

 43. Į Daktaras – Valstietis, hm matėm sniegą pats kasė ,matyt ir apie ąžuoliuką,kad tik pastebėtų ir atlyginimą pakeltų…

 44. Pacientai, sakykite.

  Reikia klausti pacientų, ar jie patenkinti gydymu Anykščių ligoninėje. Ar vadovui didinti atlyginimą už puikų darbo organizavimą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.