Didins įkainius baseine

Rugsėjo 29 dieną vyks Anykščių rajono savivaldybės tarybos 46-asis posėdis, kuriame bus balsuojama dėl 25 sprendimų projektų. Vienu iš projektų siūloma didinti VšĮ „Sveikatos oazė“teikiamų paslaugų baseine kainas.

 „Sveikatos oazė“  rugsėjo 7 dieną pateikė raštą „Dėl atnaujintų kainų tvirtinimo“, kuriame prašoma, atsižvelgiant į kylančias dujų ir elektros energijos tiekimo kainas, padidinti dalies paslaugų kainas, siekiant padengti pagrindines išlaidas bei  tobulinti kai kurias paslaugas.

Už apsilankymą baseine brangiau mokės ne tik lankytojai – savivaldybei kitais metais, kaip rašoma  aiškinamajame rašte, už paslaugas teks pakloti dvigubai. Sakykim, pradinių klasių mokinių mokymui plaukti paslauga 2022 m. pirkta už 15 500 Eur sumą, už tokią pat paslaugą 2023 m. reiktų 31 000 Eur savivaldybės biudžeto lėšų.  Anykščių kūno kultūros ir sporto centras plaukymo treniruotėms baseine 2022 m. numato išleisti 63 300 Eur sumą, už tokią pat paslaugą 2023 m. reiktų 126 600 Eur sumos.

Baseinai visoje Lietuvoje atsidūrė sunkioje padėtyje, dalis žada mažinti vandens temperatūra, dalis – išvis galvoja nutraukti veiklą.

Linas Bitvinskas

8 komentarai

 1. Zosė de la' Antosė :)

  Viskas išsispręs, kai gaus sąskaitas už dujas, elektrą. vandenį ir kitas baseinų veiklai reikalingas priemones.

 2. Tai ar negalima vienu kartu padidinti kainas, atsižvelgiant į ateinančių metų pokyčius, kurie palies ir darbo užmokesčio kitimą ir veiklai reikalingų būtinųjų paslaugų pirkimo kainas, o ne tik dujų ir elektros energijos tiekimo kainas?
  Ar demokratų partijos politika yra prieš atlyginimo darbuotojams padidinimą?

 3. Galės viena pati būsima merė sėdėt prie baseino su suskilusia gelda…

 4. Sporto centras dabar išleidžia 63000tks. Du treneriai tik, ohoho kad gerai centras gyvena.

 5. Iš Kavarcko

  Baseinas-ne pirmo būtinumo prekė, bet pramoga. Gali didinti kainas kiek nori, neturėsiu pinigų- neisiu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.