Didins atlyginimą merui ir mero pavaduotojui

Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus balsuojama dėl to, kad didinti atlyginimą merui Sigučiui Obelevičiui ir mero pavaduotojui Dainiui Žiogeliui.

Kaip aiškinama sprendimų dėl mero ir vicemero algos keitimo projektuose, jų alga priklauso nuo to, koks gyventojų skaičius yra savivaldybėje.  Be to, kelti algas verčia Anykščių, kaip kurortinės teritorijos, statusas. Jeigu savivaldybės teritorijoje yra kurortinė teritorija, savivaldybės merui ir mero pavaduotojui nustatytas pareiginės algos koeficientas didinamas 4 procentais.

Merui S. Obelevičiui pareiginės algos koeficientas keičiamas vietoje skaičiaus „18,0“ įrašant skaičių „19,0“, o mero pavaduotojui D. Žiogeliui vietoj „15,0“ įrašant skaičių „15,9“. Bus balsuojama, kad nurodyti pareiginės algos koeficientai būtų taikomi nuo 2020 m. sausio 1 d.

Anykščių rajono savivaldybės gyventojų skaičius prieš paskutinius rinkimus buvo 26 930.

Savivaldybės puslapyje nurodoma, kad 2019 m. III ketvirčio priskaičiuotas vidutinis mėnesinis S. Obelevičiaus  darbo užmokestis buvo 3 892 eurai, o D.Žiogelio 3 088 eurai.

NYKŠČIAI

59 Komentarai

 1. Šudo jiems

 2. Galima suprasti?

  Rajonas miršta o jiie algas keliasi, ką jie padarė?

 3. Savivaldybė tokiu sprendimu diskredituoja save

 4. Nu pipiec,o da sako reik mažint soc.nelygybę.

 5. Vyrai neizmirskite ir mūsų ..Pašalpas padidinkite !!!Vistiek darbai panašūs ,mes kolegos

 6. Valstiečių seimukui, radusiems išeitį ir sprendimus vykdyti Konstitucinio teismo nutartį.

 7. Biudžetas nepriimtas. O sau pinigų tai užtenka. Dabar per tarybos posėdį pakelsime merui, vicemerui. Po to patarėjams, administracijai. Juk galima atgalinemis datomis priimti sprendimus. Sprendimus kurie naudingi jiems patiems.

 8. Isšsirinkom patys eilinius žulikelius, kurie gyvena pagal taisikle,, vsio zakonna,, ir jiems nusišvilpt ant visų

 9. Žmonių gyvenimo lygis smunka, o vadovų kyla… Nieko sau

 10. Zmonėms tegul kelia, o ne valdžiai kuri nieko nepadaro!

  • Visiems šiais metais pakėlė koeficentus, bazinius dydžius, išmokas, mašalpas, pensijas. Kuo jie skiriasi, juk tai minimumas pagal įstatymą, juk nieks nebando nustatyti daugiau, kaip įstatyme. Kur yra ėsmės bėda. Klausimai Seimui, juk jie įstatymus priima.

 11. M.Fergizienė

  Tikriausiai skelbs konkursą daugiabučiams administruoti, nebereikės tykoti gyventojų įmokų ir mano namo trečia laiptinė turės langus.

 12. Reikia sumažinti vienu patarėju,tada algas pasikelti,nes niekas nerašo apie jų darbus ir ką gero nuveikė patarinėdami nieko nenuveikusiam merui,vic.merui ir t.t…..

 13. iš karto pasididinkite iki 10000 nereikės vargti. Mokesčius padidins už vandenį,komunalines atl,dar gal ir šiluma neatsiliks ir bus pinigėlių algoms. Nebėra sąžinės. Suprastume jeigu jie dirbtų be patarėjų tai gal but. Siūlyčiau imti pavyzdį iš Tauragės jauno mero pavyzdį kaip jis dirba. Turiu giminių ir žinau. Mano tokia nuomonė

 14. Anykštėnė

  nuėmė nuo mokyklų, nuo darželių ir…

 15. Botaniko mergos dar lieka babkiu?

 16. Susipažinkite, ar negėda, nykstantis miestas, ką Sigutis galvoja, gal nori su žmonėmis susitikti, jaunimą išvaikė,

 17. Ko stebėtis

  Apgailetina, meras su savo patareju nesenai aiskino, kad reikia dirzus verztis, bet sau sitos taisykles pamirso pritaikyt. Geda . Geda. Geda!!!

  • ko dabar visi burbate. Kai meras viešai pasirodo, tai rėkiate, kad įvaizdį reikia gerint. Na tai paskaičiavo kiek bus pasirodymų per metus, oficialių susitikimų ir kiek reikės išleisti batams, kostiumams ir kt. Tai -va. Vicemaras irgi sakė kaime gyvena, turi ūkį, nu negi su guminiais čiobatais ir dulkėtu kombinezonu merijon ateis. Kaip gi jiems tada prieš mero padėjėją ir jaunas patarėjas atrodyt ir kaip jaustis? Įvaizdis kainuoja, o dar rašo, kad kurortinis-turistinis miestas, tai ir visokių cackų reikia prisipirkti, kad prie turistų kvepėtų ir blizgėtų. Nu, vienu žodžiu, kur reikia tai ir neškadavokit.

 18. O paprastiems savivaldybes specialistams algas irgi pakels? Ar jie kaip visada pamirsti buna.

 19. Griaužikas

  Kaip negeda jums,?žmones pasitikejo graziomis kalbomis o pasirodot ,kad blogesni nie buvo.Tubis to būtu nedaleidęs ,dabar aisku kodel taip drasketes į tas kedes,.Ar nematot kaip žmones gyvena ,ar prarandamas žmoniškumas ?

 20. Nu….nieko sau…🙄
  Mokykas jungia….nes neva pinigų trūksta. O patys…..
  Apgailėtini valdžios reikalai….

 21. Ko jiems negyvent tokius atlygimus gaunant absurdas

  • Jei mano pensija būtų 3-4 tūkstančiai eurų aš absurdu nevcadinčiau. Vadinčiau kaip Grybauskaitė: ORIA! 🙂

 22. Kokiu pagrindu ir už kokius nuopelnus?
  Meras dar sugeba mokytoju dirbti, mieste jokia plėtra, jokios invensticijos nevyksta….absurdas.
  Žiogelis – arogancijos viršūnė, žmones tik atbaido, jokios kompetencijos

 23. Daug ką padarė, sunaikinta pramonė

 24. Aplamai anykščiu savivaldybe naikinti ir junkti prie Utenos

 25. klausimėlis

  kodėl tada darželių darbuotojams reikia taupyti visais įmanomais būdais?

 26. Vyt lauk visą savivaldybė su susenusiu meru, dykaduoniu armija, kada jiems bus gana.

 27. Kada supras kad jie atėjo tarnaut žmonėms ,savo rinkėjams ? O dabar žiūri tik savo ponigines.Ar nebijot savo rinkėjų kad nepradėtų eit su lozungais prie savivaldybes ? Geda.

 28. Stop ,ar jums negėda ? Trumpas USA prezidentas net algos neima ,o šitie,gėda prieš mokinius ,o dar mokytojas ,koks pavyzdys .

 29. blokuojami komentarai

  Gėda .

 30. ir kuo jus geresni uz buvusius tokias algas uz darba reikia moketi o ne siaip sau britku

 31. Mazeja gyventoju , Anyksciu raj , reikia mazinti valdzios aparata Savivaldybeje, o ne algas kelti, nieko gero nenuveike Anyksciu miesto zmonems .

 32. Brudeliai...

  Jiems atlyginimus ne kelti ,bet mažinti reika. Rajoną nuskurdino , žmones privertė evakuotis. Liko daugumoje vien pensininkai ir pašalpininkai. Jaunimas baiges mokslus taip pat važiuoja iš čia kuo toliau. Jau visai mūsų valdžiažmogiai be moralės ir gėdos jausmo. Brudai…

  • Baisiau tai, kad jaunimas pamatė, kaip darbai skirstomi pagal partijas, kaip tyčiojamasi ir persekiojami neįtinkantys, kai kurie jau išvažiavo ir sakė, kad pirmiausia dėl to.

 33. Už ką jiems algas kelti kad daugiau vogtų ir ką jie gero padarė

 34. o cia tai geras,-sau pasikels algas ir lauks,kad visi invalidai anan pasaulin vaziuotu,ar ne taip,va kaip jie jau planuoja primurit kalumbariumu,nes kai na nervu visi isgrius,tai zemelas neuzteks,a tai ir sumaste ku padaryt.tik sau ir sau,-atiduokit vargsam ligoniam,kurie na patala nepasikelia,ar jie gali pragyvint is takios mazos pasalpelas,na teisingai pasakyta,kad sotus alkana neatjaucia.nu baisiau irbut nebegali.

 35. Idomu už kokius nuopelnus?

 36. Na žinoma...

  …visiems liepė taupyti, UAB darbuotojiems atlyginimų nekelti… o sau būtų nieko prieš pasikelti… tai kam kitur vajų keliate ? O sau kitaip darote ?….

 37. Tai kaip mums isgyventi 5asmenys gauna 475eru?

 38. Užka tinginiam kelti jai tik sėdi už stalo ir kraunasi i pinigine.Tegu prikuria darbo vietu ir žiuri kaip paprastiems žmonėms sunku.Kam toki išrinkot i mėrus jai nieko nedaro dėl žmoniu.

 39. Na gal kai alga padidės, tai vienas galės savo nuomonę išsakyti, o ne mekent- aš nepritariu, bet negaliu prieštarauti. Na o kitas gal savo pasipūtimą įveiks, padlom ir gyvatėm nebeprasivardžiuos.

 40. Jiems reikia numušti algas už visokio brudo prpirkima tokiu upės traktorius

 41. Pasikels uz tai,kad jie nepragyvena,o mes laimingi ir is pasalpos savo vaikus kruopom ir darzovem maitindami,-ir skaitomes vegetarais,nes mesai pinigeliu neuztenka.Keista,kad ta blogaji Tubi iskrapste visiskai nebendrauja su rinkejais,nepamasto kaip isgyvena ju rinkejai.

  • Rinkėjai reikalingi tik prieš rinkimus. Neveltui rinkėjai ir rinkimai iš tos pačios r raidės. Kai išrenkami laiko rinkėjams nelieka. Turi svarbesnių darbų mokesčius pakelti ir su atlyginimus.

 42. Nieks kits ČIA nekalts...

  Tik patys Rinkėjai ! Norėjot geresnio ,tai gavot ..Tubis nebūtų algu didinęs todėl ir netiko daug kam . .

  • nebūtų didinęs algų, tik schemas poveikiui suorganizavęs. Tai gerai kad STT prieš metus užraukė, ar ne taip.

 43. o dabar tai uzrauke,ali kaip zinot ,kaip suprantat,tik bele ka rasyt,Tubis dauk dirbo zmoniu naudai ,o sitie tik naikina viska,tai skirtumo matomai nematot kas zmonems,kas ne.

 44. Geda!! Apie kokia pagarba galima kabet valdzios atstovams…Kuo jie ten tiek nusipelne ar taip nusidirbe?..kai kiti krastieciai toliau skurdinami neadekvaciais mokesciais..O juk tikri vadovai tik tie,kuriuos rinkejai gerbia ir buna uz ka..

 45. Anykštėnas

  Užvirė š… das, nors neskelbtumėt viešai, jokių širdies lašiukų neužteks tokią žinią paskleidus

 46. Isrinkit mane as ir uz 1000 e pasedesiu uz stalo, sudalyvausiu renginiuos, rankas paspausiu atvykeliam. Apsimesiu svarbiu ir veikliu ir maziau visiem kainuos.

 47. Vilniaus meras gauna mażesnę algą nei Anykščių……trūksta logikos.
  Gal patys suprastų…..bet čia reikia proto, kad suvoktų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.