Didelių problemų nekelia

Bene arčiausiai „Devilstone“ festivalio veiklą nuo rytojaus visą savaitgalį vykdysiančio SPA Vilnius – Anykščiai administracija tvirtina, jog per keletą metų jau priprato ir prisitaikė prie liepos viduryje naktimis iš Dainuvos slėnio sklindančio didelio garso. Dėl besilinksminančių renginio dalyvių elgesio kol kas didelių rūpesčių neturi ir policija.
SPA Vilnius – Anykščiai projektų vadovė Jovita Þigienė sako, jog per festivalį jų įmonė tampa viešbučiu, kuriame renkasi alternatyvios muzikos gerbėjai, o ne SPA malonumais pasilepinti norintys svečiai. Ir nors šis dalykas ne labai dera su SPA koncepcija, tačiau tai vyksta tik vieną kartą metuose ir atsiriboti nuo miesto gyvenimo niekas neketina.   
„Prisideriname. Tie svečiai, kurie atvyksta dėl mūsų paslaugų, būna įspėti, informuoti ir žino iš anksto, jog vyks toks festivalis, bus padidintas triukšmo lygis, nes čia viskas čia pat – vos keli šimtai metrų. Dažniausiai tai būna pačių žmonių pasirinkimas, o kiti net ir dalyvauja naktinėje programoje. Tad, rūpesčių neturim, tik prisideda tas viešbučio naktinis gyvenimas. Jei iki festivalio 23-ią valandą jau visi miegodavo ramiai, tai per jį tikrai daugiau judesio. O šiaip svečiai kultūringi, tvarkingi… Man asmeniškai visa tai patinka (red.: juokiasi), bet jei būtų nuo miestelio tolėliau, gal geriau. Tačiau yra kaip yra. Ne kiekvieną savaitgalį, tebūnie, tegul tik rengia – juk vis tiek garsina kraštą”, – kalbėjo J. Þigienė, pabaigoje palyginusi rytoj prasidėsiantį festivalį su “Purpuriniu vakaru”. Pastarasis, jos teigimu, gerokai tylesnis ir mažiau juntamas.
Anykščių policija taip pat nepyksta ant Dainuvos slėnį vidurvasarį okupuojančių “velnių” bei dėl jų šėlionių nesirengia imtis kažkokių netradicinių priemonių ir žada išsiversti vien savo turimomis pajėgomis.
“Kaip ir kiekvienais metais vykdysime tas pačias priemones bei užtikrinsime viešąją tvarką renginio prieigose”, – sakė skyriaus viršininkė Aušra Staškevičienė, kurios teigimu, įvykių, susijusių su šiuo festivaliu vietos policija neregistruoja.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.