Didelių gabaritų atliekų surinkimo akcija

UAB Anykščių komunalinis ūkis 2017 m. kovo 27 – balandžio 7  d. iš Anykščių miesto ir rajono seniūnijų gyventojų nemokamai veš didelių gabaritų atliekas (senus baldus, buitinę techniką, lengvųjų automobilių, motociklų ir dviračių padangas).
Iš Anykščių miesto gyventojų didelių gabaritų atliekos bus vežamos balandžio 3 dieną. Šias atliekas miesto individualių namų gyventojai turi sudėti balandžio 2 dieną savo namų valdose, prie gatvės, kad netrukdytų praeiviams ir transporto eismui, o daugiabučių namų gyventojai – šalia bendrojo naudojimo atliekų konteinerių.
Apie vietas, kur reikia sudėti didelių gabaritų atliekas, seniūnijų gyventojams informaciją pateiks seniūnai, iškabindami skelbimus miestelių skelbimų lentose, prie parduotuvių ar kitose susibūrimų vietose. Esant neaiškumams teirautis savo seniūnijoje.
Gyventojų prašoma nedėti prie didelių gabaritų atliekų mišrių komunalinių atliekų, statybinio laužo, krovininių automobilių ir traktorių padangų, automobilių dalių, bioskaidžių atliekų (šakų, žolės, lapų ir t. t.). Jos nebus vežamos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.