„Devilstone“ prasidėjo

Prasidėjo iki sekmadienio truksiantis alternatyvios muzikos festivalis po atviru dangumi „Devilstone“. Nuo 2009 m. „Devilstone“ tradiciškai vyksta vidurvasarį Anykščiuose.
Per savo gyvavimo laiką festivalis šiek tiek keitėsi ir dabar klausytojus pasitinka ne tik sunkiosios muzikos garsais, bet vietos palieka ir kitos alternatyvios muzikos kryptims. „Devilstone“ muzika skambės keturias dienas penkiose scenose. Atlikėjų sąraše apie 50 grupių ir muzikinių projektų iš Europos šalių, tolimesnių pasaulio kraštų bei Lietuvos. Festivalio dalyviai ne tik klausysis muzikos, bet ir dalyvaus sporto varžybose, meno projektuose.
Sprendžiant pagal automobilių kiekį, palapinių miestelio dydį, pirmas įspūdis toks, kad šiemet šis festivalis bus gausesnis. Galima nuspėti, kad festivalio dalyvių dar pagausės šiandien, kai į jį atvyks dalis dirbančių žmonių, juolab, kad ir oras labai palankus.
Nuotraukose – ketvirtadienį „Devilstone“ dar tik ruošėsi visą savaitgalį truksiančioms linksmybėms.
Linas BITVINSKAS

8 Komentarai

 1. Linai, jubiliejinis buvo pernai!
  Šiemet jau 11 kartą vyksta festivalis

 2. nesuprantu ar kurti ten ,kam toks garsasir staugymas ,juk keli km nuo miestelio kaima ,neimanoma miegot

  • Nenumirsi, bobel, nuo kelių dienų staugimo per metus. Aš irgi neinu, bet man nekliūna kažkaip, a tu, viskuo nepatenkinta marazmatike paveikta menopauzės sindromo ir dejuoji čia atsisėdus.

  • Kaip tik padeda uzmigt.Gali ir dar garsiau,man patinka

 3. ir as sakau staukit diena ,juk zmonems nakti trukdot ilsetis

 4. saunuoliai kad nepamirsta anyksciu pailsesi anapili

 5. Tegul pasirenka kitą rajoną, kiek gali kankint žmones. Negi mes vieni esam?

 6. Grokit,dainuokit dar garsiau,tie pensininkai gali issiknart dienomis.Aciu,kad linksminat ismirusius Anykščius,valio,pirmyn

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.