„Devilstone“ kartelės nepakėlė

Anykščių  „black metal“ grupės „Dissimulation“ būgnininkas  ir grupės siela Stabmeldys  (Dainius Žičkus), po jubiliejinio „Devilstone“ festivalio teigė, kad nuosekliai stebėjo festivalio veiksmą. „Didelė privilegija, kai festivalis vyksta tavo mieste. Nereikia palapinėje gyventi. Tiesiog sėdi, nuvažiuoji paklausyti grupių, kurios domina, ir atgal. Konfortas“, – juokėsi D.Žičkus.

Paklaustas, kaip jam šis festivalis, D._ičkus teigė, kad šį kartą niekuo nenustebino. „Grupės jau girdėtos, žmonių kažkodėl mažoka, gal orai sutrukdė. Sakyčiau, kad šiemet „Devilstone“ kartelės aukščiau nepakėlė. O šiaip smagu pabūti, susitikti draugus“, – sakė Anykščių  „black metal“ patriarchas apie tai, kokį įspūdį susidarė.

Priminsiu, kad gegužės viduryje  skaitytojus pasiekė leidyklos „Ledo takas“ išleista 273 puslapių  D.Žičkaus knyga „Stabmeldžio memuarai“, buvo surengtas knygos pristatymas Anykščių publikai. Knyga pasakoja apie įvairius D. Žičkaus gyvenimo laikotarpius ir potyrius, daug medžiagos joje besidomintiems lietuvišku muzikiniu pogrindžiu, joje yra šiek tiek medžiagos ir apie „Devilstone“ užkulisius.

Linas BITVINSKAS

4 Komentarai

  1. slabnokai šiemet….

  2. Sudsss,net lungai siemet nedrebeja, ruosiaus migdomu 4 naktim,atlika,raiks hebra kviest kad padetu suvartot 🙂

  3. zinan kiek pernai i minusa , tai gerai , kad buvo, manau trauks chebra i estija, nera cia kaime veikti

  4. apie ką šitas pranešimas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.