Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje jau du pretendentai

Rudenį vyks rinkimai į Seimą. Karantinas kiek sustabdė šį procesą, bet kandidatai jau rikiuojasi.

Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapyje nurodoma, kad Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje Nr. 49 jau registruoti du kandidatai: Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas Mindaugas Sargūnas ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Sergejus Jovaiša. Prie jų dar turėtų prisijungti socialdemokratas Kęstutis Jacunskas, „darbietis“ Ričardas Sargūnas, „valstietis“ Tomas Tomilinas. Dar neaišku, ar kandidatuos ir su kokia politine jėga kandidatuos buvęs meras Kęstutis Tubis.

Kol kas ir kitose rinkimų apygardose registruota po 1-3 kandidatus. Kaip politinės kampanijos dalyviai užsiregistravo 13 partijų. Intensyvesnis pasiruošimas rinkimams turėtų prasidėti liepos mėnesį.

NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Lyderiai visados pradeda pirmi

 2. Mano nuomanė yra tokia,pencininkų į seimą nerinkti,nes jų mastymas jau vaikiškas!!!

 3. Jovaiša pateks per sąrašą. Taip visados buvo. Balsuosiu už Sargūną.

 4. M.Fergizienė

  Gal Mindaugas Sargūnas ir Kęstutis Jacunskas pasidomės, kaip turėtų rajone tvarkytis su šiukšlių surinkimu, patars merui surengti konkursą šiukšlių surinkėjui atrinkti . Aprūpins sodininkus konteineriais, jeigu jie jų norės.. Tai būtų pirmas darbas jūsų kaip tarybos narių.

 5. Taip ir nesupratau – kuris iš išvardintų kavą virs, kuris sumuštinius teps, o kuris stalą po baliaus nurinks ? Ar tautai nesurengs pasisėdėjimų su „makaronų kabinimo“ ir „akių muilinimo“ pasirodymais ? O viešo pasispjaudymo varžybų nebus – kas iš toliau vienas kitą apspjaus ? 🙂 O tai per tą karantiną jokių pramogų nebeliko 🙂

 6. Kandidatai yra du
  Ir abu Sargūnai!
  Galiu juos ir sumaišyt
  A ne, po perkūnais!?

 7. Koks kandidatas bus iš Zigmo Vaišvilos komandos.

 8. aišku kodėl

  Citata Nr.2 Per šiuos Seimo rinkimus Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) turės patikrinti, ar kandidatai nenuslėpė galbūt buvusių ryšių su Sovietų Sąjungos specialiosiomis tarnybomis. Seimas šią savaitę priėmė atitinkamas įstatymo pataisas. Pagal jas, VRK įpareigota kreiptis į instituciją, saugančią asmenų, prisipažinusių slapta bendradarbiavus su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, duomenis, ir iki rinkimų dienos šiuo aspektu patikrinti kandidatų į Seimo narius duomenis. Nuslėpę ryšius negalės kandidatuoti Jeigu paaiškės, kad kandidatas nuslėpė buvusius ryšius su KGB, Rinkimų komisija privalės tokio asmens neregistruoti kandidatu arba nedelsiant panaikinti jo registravimą ir šį faktą paskelbti savo interneto svetainėje.

 9. Jeigu nebus nieko rimtesnio,tik šitie visi tai balsuosiu už Sargūna.

 10. A,kaip su KGB dirbusiais?Jie turi skubiai dingti iš rinkimų.

 11. Dar neaišku, ar kandidatuos ir su kokia politine jėga kandidatuos buvęs meras Kęstutis Tubis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.