Dėlioja pasiansą

Lygiai po trijų mėnesių, balandžio 23 dieną, Anykščių – Panevėžio rinkimų apygardoje vyks pakartotiniai Seimo rinkimai. “Nykščių” pašnekinti politikai – kol kas kiek sutrikę ir sakė nežinantys, ar kandidatuos seimo rinkimuose.
Kandidatai pasak VRK vadovo Zenono Vaigausko turėtų apsispręsti per dvi savaites, o siekiant sutaupyti rinkimai vyks kartu su Šakių ir Jonavos merų rinkimais.
Anykštėnas, rajono tarybos narys Arūnas Liogė apibūdindamas skandalus, susijusius su valstiete dėstė.
“Patys esame kalti, kad tokie, išsilavinimo neturintys, asmenys gali kandidatuoti ir net patekti į parlamentą. Amžiaus cenzas yra, o išsimokslinimo nereikalaujame jokio. Net stojant į valstybės tarnyba, yra reikalavimai, o čia ne… Be to, tokie skandaliukai nusiurbia dėmesį nuo gerokai rimtesnių, tokių kaip VMI direktoriaus Dainoro Bradausko reikalai ir panašiai”, – sakė A.Liogė.
Tokios pat nuomonės laikosi ir ketvirta rinkimuose likusi Auksė Kontrimienė.
“Su 12-kos klasių išsilavinimu eiti į Seimą… Be jokios politinės patirties… Apie G. Kildišienę teko girdėti visokių gandų, bet į juos iki šiol nekreipiau dėmesio. Gyvai taip ir neteko pabendrauti, o tas, kas vyksta, neskaniai atrodo“, – kalbėjo socialdemokratė.
A. Kontrimienė laukia partijos sprendimo, ar pasiūlys jai kandidatuoti. Politikė teigė, jog jei turės galimybę, tai būtinai ja ir pasinaudos.
Pakartotiniai rinkimai kainuos mažiausiai 700 000 Eur.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.