Dėl skonio gal ir galima pasiginčyti

Kas per šventę nenorėtų atrodyti išskirtinai? Tikriausiai tokių atsirastų mažai. Paskutinis skambutis abiturientams – tikrai ypatinga diena. Tad ir mirgėjo akys nuo vienspalvių ir margų apdarų. Vaikinai, kaip vaikinai. Vienspalvis kostiumas, džinsai ir tamsus ar ryškesnės spalvos švarkas. Na, dar spalvoti marškinukai ir visas „dizainas“.

O merginoms fantazijai vietos, kaip visada, gerokai daugiau lieka. Visų vaivorykštės spalvų vienspalvės ar margaspalvės suknelės, pliažui skirti apdarai,   šortukai ir  trumpi sijonukai,  aukštakulniai ar žemomis pakulnėmis bateliai. Tikrai buvo kur „paganyti akis“. Viskas čia lig ir gerai, tik pažiūrėjus į kai kurias jaunuoles nevalingai kilo klausimas: „Mergaite, ar tu matei save veidrodyje?“  Kitą vertus, dėl skonio juk nesiginčijama…  Kiek žmonių – tiek nuomonių…

NYKŠČIAI

32 Komentarai

 1. Tikrai kai kurios panelės atrodė juokingai. Nors jei joms taip gražu, tai kitiems tegul būna dzin

 2. Ar Nykščiai jau turi ir stilistą?

 3. Koks kieno reikalas.. kaip kas atrode? 😀 Mano svente, kaip noriu taip atrodau, gal man grazu – o jums ne. Maziau apsikraukim ir darykim pletkus lygioj vietoj.

 4. Apakus ziniasklaida anykscius:D
  Cia jau maziausiai jusu reikalas. Ir labiausiai ko jau ko, bet jusu nuomone tikrai niekam neidomi:D

 5. Jau nebeturit ko rašyt visiškai.

 6. Kodel neparaso apie tas paneles, kurios tikrai kukliai atrode ir net su mokyklos uniforma buvo? Juokinat

 7. Galiu pasakyt, kad Nykščiai nusivažiavo, o visų apranga buvo žoska gadyca!!! Ir bučkiai panelem ;*

 8. A girdi? Jūs gal dalbajobai kad taip rašot iš oro stumat?xd

 9. Spėju straipsnį rašė senmergė.Pavydinti jaunoms panelėms 🙂 Tiesiog apgailėtina.

  • Tiesiog apgailėtina dėl to, kad nesuvokiat, jog šį žodį jau seniai laikas pamiršti. Kuo čia dėtos senmergės?Jei laikote save tokia teisuole, tai kodėl užgauliojate dėl amžiaus ar socialinės padėties. Nei rengtis išmokot, nei žmonių gerbt. Abiturientai… O jei rašo mamytės, tai dar gražiau…

 10. Nu mergaites ar matet save prieš veidrodį?

 11. Mieli žurnalistai, o jūs baigėt stilistika, kad galėtumėt viešai komentuoti apie išvaizda? Abejoju… Tad ramiai sėdėkit ir viešai nerodykit savo vidutinio išsilavinimo lygi.

 12. Vargšai debiliukai iki galo neišpildę savo svajonių sėdi nieko vertam kaimo laikrašty laikydami pykti ant jaunimo 😀 Jūs esat apgailėtini !!!

 13. pasipiktinusi "žurnalistais"

  Ar profesionalu žurnalistui rašyti tokius straipsnius? Jau visai nusivažiavot. Ne Jums kritikuoti apdarus ir madas. Ar turite tam kokių nors žinių? Mokyklą esu jau prieš porą metų baigusi. Visada būna apdarų įvairovė ir daugybė išsišokimų. Bet jei mokyklos taisyklės leidžia dėvėti tik švarką kaip gimnazijos atributą, tai toliau kiekvienas turi galimybę reikšti savo stiliaus pojūtį. O tai jau kiekvieno žmogaus asmeninis skonis, finansinės galimybės ir t.t. O žmonėms reikia būti labiau tolerantiškiems.

 14. Na ką. Mielieji Anykščiai ir mūsų gerbiamoji žiniasklaida vis dar gyvena sovietų laikų prisiminimuose. Kur visi vienodi, pilki.

 15. Būtų nuostabu, kad straipsnius rašytų kvalifikuotas žurnalistas, o ne žmogus, kuris straipsniu laiko kažką, kas yra labiau panašu į bobutės komentarą.

 16. Tokiem “žurnalistam” gerai pro šonus praeiti reikia

 17. Ko tikėtis iš jaunimo, kai suaugę, išsilavinę žmonės viešai tyčiojasi iš kitų… Juokinga ar graudu – nežinau. Gerai, kad dar yra vilties, kad tie patys abiturientai greit baigę mokslus pakeis tokius šališkus ir, nebijau pasakyti, šlykščius žurnalistus. Iš tiesų, nors ir su pižama būčiau atėjusi – mano šventė, kaip noriu taip rengiuosi. Mieli nelaimingi, sugadinti žmonės – nepykit ant kitų, kad patys pasenot. P.S amžius neturi nieko bendro su tolerancijos ir proto išnykimu.

 18. Kas cia toks atejo “paganyti akis” i abiturientes? Kai kurios net nepilnametes.. Kvepia baudziaku… Rasant straipsni, labai svarbu rinkt zodzius, nes jeigu kazkuri is ju pasiskus uz “akiu paganyma” kazkieno, tai gero nelauk.. Laikrastis bl :DD vaiku darzelis

 19. SUDU KRUVA NYKSCIAI

  Nyksciai gal jus nutraukit savo veikla, ir istrinkit savo web’a, arba palikit kitiems, kad galetu matyti kaip nereikia dirbti, idiotai visiki, parupo kaip vaikai apsirenge, dar dziaugiuos kad turi ka apsirengt

 20. “Straipsnis” apgailėtinas. Gal visų pirma redakcijai reikėtų pasimokyti gramatikos, rašybos stiliaus, o tik po to komentuoti abiturientus. Apie turinį net nekalbu…
  Įtariu, kad tie patys paminėti abiturientai rašyti moka geriau, nei “straipsnio” autorius(-ė).

 21. Kai aš buvau jauna, taip pat neįtikdavo jaunimo apranga. Nieko nepasikeitė per tiek daug metų. Jauniems viskas tinka, nesikiškit bobelės

 22. Dziaukimes,kad jaunimas mokosi ir baigia mokslus,kam iskalbeti jaunimo apranga vienu skonis toks,kitu finansai kiek leidzia,jie dar jauni gali apsivilt kaip nori,nes jiems smagu vieniem is kitu issiskirti,o skonis su metais keiciasi kazkiek,visi atrode graziai.

 23. juk etiketas tai yra, kaip rengtis. Jeigu abiturientai, dar nelabai žino, tai tėveliai galėjo patarti.

 24. Ko jūs visi bliaunat, gerai kad ne nuogos atėjo.

  Taskelis

 25. Kelkim nykščius už Anykščius.

  Ko jūs visi bliaunat, gerai kad ne nuogos atėjo. O nykščių redakcija geresne nei anykšta. Pažiurėkit kita kartą ka anykšta ikelia. Neskaitykit jei neidomu.

 26. Teisingas straipsnis

  rašo teisingai, mokyklos šventės kuo toliau tuo labiau tampa “kas mandriau apsirengs”. Mergaitės net su aukštakulniais paeiti negali ir tada per šventę sulektais keliais klumpoja. Smegenėlių nėra, tai bent rūbais kažką bando kompensuoti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.