Ažuožerius sukrėtė tragedija – žuvo jaunas vyras

Spalio 13 dieną, apie 18.25 valandą,  gautas pranešimas, kad prie sodybos  Ažuožerių kaime,  Pašventupio gatvėje,  stovinčiame kombaine  į grūdų surinkimo bunkerį įtrauktas žmogus.

Atvykus tarnyboms, iš be valstybinių numerių kombaino „Claas“  bunkerio, kur surenkami grūdai, ištrauktas 1978  metais gimusio  R.M.  kūnas. Susukus sraigtui viršutinius drabužius buvo užspaustas vyro kaklas. Medikai konstatavo mirtį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Ažuožeriečius ši žinia šokiravo, nes žuvusysis buvo aktyvus bendruomenės narys, dalyvavo saviveikloje, grojo ansamblyje  “Romantika”. Kaimo žmonės apie žuvusįjį atsiliepia teigiamai, jis ne vienam yra padėjęs.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. Užuojauta šeimai ir artimiesiems.

  2. Kas čia pastarosiom dienom darosi Anykščiuose?

  3. Labai skaudi žinia, uzuojauta

  4. Užuojauta artimiesiam.

  5. Baisi mirtis. UŽUOJAUTA ŠEIMAI

  6. Uzuojauta seimai.giminaiciams ir visiems kas ji pazinojo

  7. nuoširdi užuojauta,stiprybės artimiesiems…

  8. Tikrai buvo nuostabus vyras. Baisu, kad taip įvyko. Niekada nesusimąstome, kad pasaulyje kasdien vyksta tokie dalykai, kol neįvyksta taip arti. Užuojauta artimiesiems ir visiems jį pažinojusiems.

  9. Kaip gaila.., kaip liūdna…, toks jaunas ir ypatingai geras žmogus…. Užuojauta artimiesiems, o a.a.vyruko sielai Ramybės…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.