Dėl motociklininko žūties pradėtas tyrimas

 

Policija patikslina šeštadienį įvykusios avarijos detales.
Pasak policijos, spalio 5 dieną, apie 12.50 val., Anykščiuose, J.  Biliūno g., motociklas „Honda“ vairuojamas vyro (gimęs 1989 m.) atsitrenkė į gatvėje apsisukinėjusį vairuojamą (blaivaus) vyro (gimęs 1966 m.) automobilį „Peugeot“.

Eismo įvykio metu „Honda“ motociklo vairuotojas žuvo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

28 komentarai

 1. aik pamiegok ,matos tau jau alutis suveike.

 2. Leonas Alesionka

  Tikiu, kad visi komentatoriai yra nuoširdūs, bet vis gi kai kurie komentarai tėra tik teoretiniai išvedžiojimai. Kas būtų jei būtų? Jei ne tos klojimo durys… Jei bobutė būtų diedukas…
  Aš esu vairuotojas. Pradėjau važinėti butent motociklu. Senai nebe. Daug važinėjau po Lietuvą ir ne tik. Savo akimis matau kaip elgiasi motociklininkai ir greitkeliuose, ir keliuose, ir miestų gatvėse. Ne vienam tokiam esu palinkėjęs nusisukti sprandą. Kiek kartų jų lėkimas ir man vos nesukėlė avarijos. Laiku sureagavau. Įžūlumas ir „naglumas“ yra tų kriokiančių matociklų vairuotojų pagrindinis bruožas. Kuo motoras kriokia garsiau – tuo vairuojama durniau. Jiems ką, kelio ženklai negalioja? Jiems viskas yra leidžiama? Man negaila tokių „britvagalvių“. Tegu išsitėškia! Bėda ta, kad per juos dažnai nukenčia arba žūsta kiti eismo dalyviai. Vaikai žūsta.
  Nesu aš žuvusiąjam teisėjas. Tik ar iš šios jauno žmogaus tragedijos pasimokys kiti? O gal šita mirtis taip ir liks ta bereikšmė pakelės šiukšlių krūvelė, prie kurios šiandieną deda gėles ir degina žvakeles, o rytoj viską pamirš. Ir taip kasmet, kasmet…

 3. Nu Leonai neturit visai śirdies.Mamai plyśta śirdis iś skausmo ir visiems artimiems,o jūs tuoj kaltinat žuvusį.Nemanau kad kaltas motociklininkas.Reikia atydžiau važinėti ir su visureigiais.Na manau liūdininkų pakaks ir teisybė bus yrodyta.

  • Leonas Alesionka

   Skaitykite Tamsta atidžiai kas parašyta: „Nesu aš žuvusiąjam teisėjas.“ Tai kur kaltinimas? Kas dar neaišku?

 4. Draugų vietoje dar daugiau atnešćiau žvakių. Juk kaśkam vaikas,brolis,draugas žuvo.Medi nupjauna ir tai žvakele użdega. O čia mamai sūnus żuvo.Beśirdžiai žmonės.

 5. manau, kad motociklininkas virsijo greiti, nes jei vaziuotu leidziamu greiciu, tai, kad ir pries pat nosi islistu automobilis, butu isvenges susidurimo. manau motociklo greitis buvo apie 100, tai ir nespejo nieko padaryti. cia tik mano nuomone, o policijos tyrejai pasakys viska , kaip buvo. o zmogaus nebesugrazinsi, ir kazin ar jaunimas pasimokys is svetimu klaidu, ir nesuks tos rankenos…

 6. Tiesiog...liūdna

  … neberašykit šlykščių komentarų… teisėjas Dievas, o ne žmonės. A.A. kūnui, išėjusiai sielai-ramybė. AMEN

 7. O dieve koks bjaurumas žmonių.

 8. Nu Alesionkai tai su proteliu netvarkoi,kaip galima linkėti bloga žmonėm.Dievulis mato.Siaubas kas per żmogus.

 9. Atsisedo ant motociklo ir protas dingo…
  O kalti kiti …

  • Išsitėškia koks „britvagalvis“, o tada pasipila graudūs verksmai: ach koks geras buvo, ach koks linksmas buvo, ach kokia kompanijos siela… Kokios kompanijos? Dažnai girtos. Geriausiu atveju toks „erelis“ likusį gyvenimą sėdi invalido vežimėlyje. O kiek Lietuvoje motinų, kurios laidoja šitaip žuvusius sūnus ? Bet ir vėl ateina pavasaris, ir vėl naujos tragedijos, ir vėl kalami nauji karstai.

 10. Draugams stipri pamoka,kaip jie visi šeštadienį lékiojo po Anykščius,peržiùrékit kameras mieste kaip jie lékioja,ir nubauskit ,nes vienas jau pats nusibaudé ir kitiems bédos pridaré, artimiesiems tik užuojauta ,laikas žaizdas gydo tik…

 11. baisu su tais motociklininkais isgirdai tai traukis is kelio,nes mieste jie lekia ne 50km/h.atrodo kelias tuscias,bet jei kas staigia issoktu viskas ,mirtis abiem.tokie nesaugo nei savo,nei kito gyvybes… koks gali but gailestis jiems keliu ereliams

 12. Dabar reiktu negalvoti kaip kas buvo, o pagalvoti kaip jauciasi jo seima, draugai ir visi kas ji pazinojo. As asmeniskai jo nepazinojau, taciau negaliu ramiai dirbti. Vis galvoju ir galvoju jog labai gaila ir liudna….tragedija baisi. Esu jaunas zmogus. Ir bijau pagalvoti apie jo netekusius zmones. Uzuojauta visiems visiems artimiesiams ir draugams kurie tikrai buvo tikri draugai!

 13. Yra toks posakis „ką norėjo ta ir gavo“. Aš savo vyrui niekada nelaidau ir neleisiu sėsti prie motociklo, žinant kaip jis mėgsta greiti. Sakiau jam ne karta, kad nelaidosiu, nes pati numirsiu iš skausmo… Neturi šeimos eik sėsk ir lėk.. Čia tik berniukams tokie lakstymai, ne kitaip.

 14. Lietuvos Statistikos Departamentas

  2017 Lietuvos Policijos statistika: Transporto priemonių vairuotojai buvo pripažinti 2 197 eismo įvykių kaltininkais. Šiuose įvykiuose žuvo 105 ir buvo sužeisti 2 705 žmonės. 79 eismo įvykius (žuvo 5 ir buvo sužeistas 81 žmogus) sukėlė motociklų vairuotojai.

  Taigi – 3,5% įvykių kaltininkai yra motociklų vairuotojai ir atsakingi už 3% visų sužeistųjų bei 4,7% žuvusiųjų. Iš 5 žuvusiųjų nėra jokių duomenų apie vaikus.

  Norime priminti, kad tokiais skaudžiais atvejais, žmonės turi teisę savo nuomonę pasilaikyti sau arba susikišti kur saulė nešviečia ir tiesiog patylėti.

 15. Makentošas

  Durneliai jus visi, nereikia lakstyti po miestus tokiu greičiu, tada nebus ir tragedijų tokiu.

 16. kietai skaiciuoji statistas! auto ir moto santykis koks domejeis? vaziuojant 50 koja gali tik susilauzyt!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.