Dėl kaukių – protestai Vilniuje ir Anykščiuose

Šeštadienį Lietuvoje vyko protestai prieš apsauginių veido dėvėjimą. „Kažkas  prie savivaldybės groja gitara“, – „Nykščiams“ pranešė, kad ir prie Anykščių savivaldybės vyksta procesas, paskambinę skaitytojai.

Šeštadienį išties prie Anykščių savivaldybės ne tiek protestą, kiek performansą surengė vienas žmogus, kuris prie savivaldybės pagrojo gitara. O pagrindinė akcija vyko Vilniuje, Katedros aikštėje,  čia irgi sudalyvavo anykštėnas. Vainiumi prisistatęs studentas „Lietuvos rytui“ teigė, kad protestuoja „nes matau, kad valdžia ir žiniasklaidos priemonės Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse labai įsisiautėjo, norėdama vesti mus į totalią kontrolę, prisidengdama visokiais demokratiniais lozungais ir laisvėmis“.

Tiesa, ir Vilniuje akcija nebuvo gausi, ją prižiūrėjo policija.


NYKŠČIAI


17 komentarų

 1. Jeigu rasoma didziosiom raidem , tai ant I raides tasko nereikia det , labai rezia aki .

  • Po velnių!!!

   Ei, Anykščių slunkiau!

   Sėdėk namie durneli!
   Ko loji kaip šunelis?
   Senai kapinių žemėj
   Duobė tau iškasta.

   Visus Anykščių slunkius
   Virusas kerta puikiai!
   O jie su juo kovoja
   Liežuviais – ne skiepais…

   Tai saugokis, neklauski
   Kas duobę tau iškas…
   Nes tą tik Dievas saugo
   Kas saugosi ir pats !

 2. Nesvarbu kaip tos raidės parašytos svarbu kad žmogus isdryso ir pasipriešino o visi sėdi dejuoja ir nieko nedaro sukiltu visi nesvarbu ar dėl koronos ar dėl mokesčių mažų atlyginimų vaistų ir t t

 3. gal cia Tusas ?

 4. Pazaduku kraštas biedna savivaldybė balsuokite padėsime aferistai prie lovio pakliuvo atgal nesisukioja bijo lovio palikti

 5. Ir ko gi jums ne demokratija? Kožnas idiotas batanas gali viešai durnių voliot prie savivaldybės. Dar sakot, kad mažai laisvės

 6. Kodėl tas protestuotojas nepapozavo nuotraukai? Pasislėpęs,tik palto kraštas kyšo…..
  Pritrūko drąsos?

 7. Ant kiek turi buti savanaudis, kad skudurelio uzsidejimas ant veido yra tavo laisves ribojimas. Apgailetina. Paciam negeda del tokio dalyko verkt?

 8. Šaunuolis studentas 👌

 9. Gali nešioti iki gyvenimo galo SKUDURĖLĮ 🤣

 10. Na taip studentas, o rašyti nemoka didžiosiomis raidėmis. Teisingai pastebėta ant didžiosios I taško nereikia. O jei neraštingi žmonės protestuoja, tai gal ir dėmesio nereikia kreipti? 🙂

 11. Kaip kitaip verga pazinsi- nesiok i sveikata ! Jei suvokimas to,kas dabar vyksta-toliau televizoriaus nesiekia. Pagarba tam zmogeliui uz drasa ir uz blaivu prota !

 12. Ponas, sekant ta logika Jums turbut ir saugos dirzai yra vergyste. Bet, aciu, nesiosiu, man tokia smulkmena nesukelia problemu :). O Jums siulau paskaityti daugiau saltiniu, nepamirskit, kad jusu content yra filtruojamas pagal Jusu bendra paieska. Rekomenduoju Associated Press News, ten zinios ateina kiek veliau, nes yra tikrinamos del teiginiu patikimumo.

  Grazios dienos!

 13. Žmogus nori mirti nuo koronos,jokių problemų,atvesti jį į palatą kur žmonės gydosi nuo koronos,tegu apsikrečia,bet jo nepaleist ir tegu miršta nuo koronos,jis pagys negydomas jeigu skaito kad tai ismyslas,jeigu galus atiduos kitus atvesti prievarta kurie netyki,juk koronos nėra!?.

 14. Kokio nevykelio „rasytojo“ sis straipsnis, niekaip negaliu suprasti pirmos pastraipos, pries rasant straipsnius duodat pasitikrinti promoles?

 15. O tas studentas ir jo artimieji nebėgs į ligoninę apsirgę korona? Galėtumėt ir veidą studento parodyti, kad daktarai atpažintų, ko nereikia gydyti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.