Dėl karantino keičiasi LRT televizijos programa

„Pagrindinis mūsų tikslas dabar – užtikrinti darbuotojų saugumą ir LRT programų, pirmiausia informacinių, tęstinumą visose trijose žiniasklaidos platformose. Radijo ir televizijos programų darbuotojai yra suskirstyti komandomis ir nuo šiol dirbs pamainomis, kad ligos atveju galėtų vieni kitus pakeisti. Mūsų žiūrovai ir klausytojai taip pat jau pastebėjo, kad daug LRT radijo ir televizijos eterio skiriama neplanuotoms tiesioginėms transliacijoms. Dėl to keitėsi įprastos programos – dalis laidų buvo arba bus transliuojamos vėliau. Operatyviam visuomenės informavimui skirsime aukščiausią prioritetą, todėl pertvarkydami vidinius darbo procesus, atliekame ir programų pakeitimus“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Pagrindiniai LRT TELEVIZIJOS programos pakeitimai: laikinai, karantino laikotarpiu, eteryje neliks darbo dienomis transliuojamos laidos „Laba diena, Lietuva“ (tačiau bus transliuojamos 14.00, 15.00 ir 16. 00 val. Žinios), šeštadieniais nebus transliuojama laida „Labas rytas, Lietuva“, sekmadieniais – „Savaitė“. Savaitgaliais LRT TELEVIZIJOS eteryje bus transliuojamos LRT RADIJO žurnalistų rengiamos žinios: šeštadieniais ­­– 7.00, 9.00, 10.00 ir 11.00 val., sekmadieniais – 7.00, 8.00, 9.00 ir 10.00 val. LRT TELEVIZIJOS laida „Panorama“ (20.30 val.) ir 15.30 bei 17.30 val. Žinios bus transliuojamos kaip įprastai.

LRT komanda taip pat yra pasirengusi bet kurią akimirką rengti specialiąsias transliacijas tiesioginiame eteryje.

Pašnekovus tiek radijo, tiek televizijos žinių tarnybų žurnalistai nuo šiol stengsis kalbinti nuotoliniu būdu, pasitelkę ryšio priemones.

4 komentarai

  1. kad nera ko ziureti ,ten tik konservatoriska propoganda ir tusti skiedalai,tai aiskiai matosi tai ne lrt tv o kryptingas propogandos saltiniskai kuriuvedeju ,o gal ir daugumos

  2. Lansbergo gaujos LRT uždaryti visai reikia

  3. Jau nusibodo informacijos perteklius dėl koronaviruso, jau net psichologiškai veikia, pykina, ta pačia info kartoja šimtus kartų,

  4. Vyti iš LRT tą MGB su visom tom miliutem,pumprickaitem…Nejaugi nenusibodo tas jų išsidirbinėjimas.Ką veikia Gadeikis?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.