Dėl įvažiavimo mokesčio Anykščiai tapo pajuoka

Portalo „Delfi“ skaitytojai  balsuoja dėl klausimo “Ar pritartumėt įvažiavimo mokesčio į Anykščius įvedimui“.  Iš viso balsavo 1,6 tūkstančio lankytojų. „Gal jums visai kuku?“, – klausia komentatoriai.

Iš 1,6 tūkstančio balsavusių lankytojų, 1,4 tūkstančio pasirinko variantą „Jei reikės mokėti, nevažiuosiu“, 179 – „Man nesvarbu“ ir tik 55 žmonės manė, kad tai yra pagalba miestui.

Užtat komentaruose pašaipų tokiam sumanymui – nors vežimu vežk. „Durnių laivas“, „Kad nėra ten už ką mokėti“, „Gal jums kuku?“, „Corona smegenis ištirpdė , ar ką?“, „Absurdas, tegul pastato aplinkkelį meras koncervas“, „Kad Anykščiuose pabūt baseine ir užlipti į bokštą visur bilietėliai, o dar į miestą įvažiavimo mokestis?“,  „Išprotėjot, čia kaip suprast?!“, „Miegodamas pasapnavo, kad caru tapo ir todėl rinkliava rinkt reikia?“, – vienas po kito liejasi komentarai.

Tiesa, dalis iš jų ir grėsmingi – panevėžiečiai ir ukmergiškiai žada, jei Anykščiai įves tokį mokestį, įvesti atsakomąjį, kad nemokamai anykštėnai Panevėžio ir Ukmergės asfalto netrintų.

Beje, kai kurie mato prasmę, kad atskiri rajonai įvestų tokius mokesčius – pandemijos atveju sumažėtų norinčių važinėtis.

NYKŠČIAI    

45 komentarai

 1. Tai yra gryna nesąmonė,juk tai ne Neringa,ne Palanga.Kur nori pakliūti net visą Lietuvą.Čia yra Anykščiai.Nereik daryt nesąmonių.

  • Į Palangą ir Kuršių Neriją veržiasi ne tik lietuviai, bet ir daug užsieniečių. O kas tie Anykščiai? Taip čia gražu, bet tikriausiai kai kurie tarybos nariai nežino, kad Lietuvoje yra daug labai gražių vietų. Ir nėra tie mūsų Anykščiai kažkoks stebūklas neregėtas.

   • Tai asmenine nuomone. Gerbik kiekvieną nuomonę. Jei esate kultūringas

   • Toliau sapnuokit tokias nesąmones, tai tikrai visus supykdysit. Man įdomu ką Sigutis mūsų apie tai galvoja? Ar čia vienas užkūkaves visų balsu? Apgailėtina, tai jei tėvai Anykščiuose gyvena, o aš kitam mieste? Tai kiekvieną kartą aplankant reiks dar mokestį mokėt? Nebejuokinkit ir padėkit pritraukt jaunus žmones pasilikt Anykščiuose, o kažkokius mokesčius „virinkit“.

  • Anykštėnas

   Bepročiai

  • Anykščiams tikrai nereikia. O Molėtams mokęstį ! …, būtų naudinga apsvarstyti 😀

 2. Klounai…

 3. Tai pavyzdys, kaip durni ir dar mūsų pačių rinkti savivaldybės veikėjai, kurie įtikėjo, kad yra visur visada teisūs, vienu ypu gali sugriauti ilgai kurtą Anykščių įvaizdį ir nuteikti priešiškai prieš mūsų rajoną daugelį žmonių.

 4. Anykštėnas

  Dar prieš visą Lietuvą apsijuokė, glušai

 5. Dalinai kaltas ir laikrastis , kam tokius kvailus Indriuno svaiciojimus ir spausdina , juk kuo toliau tuo graziau ,ir tegul liberalai prisiima dali kaltes arba atsiriboja nuo jo svaiciojimu kvailu.

  • mano nuomone ką kalba ne eilinis partijos skyriaus narys-rajono tarybos narys-tą galvoja partijos skyrius, tai kaip ir partijos aktyvo nuomonė. Bent jau kitokių pasisakymų iš liberalų nebuvo skelbiama viešai. Suprantu liberalų politiką ir norą užėmus valdžią iš visko daryti biznį nieko neįdedant, nebent tarpusavyje susitarus atitinkamą kiekį į atitinkamą dėžutę ar dar kur…

  • Kaip čia dabar?

   tie patys svaičiojimai skambėjo ir per tv.

 6. O ka cia ziureti? Upe apauguse maurais? Pilna miesta nusedusiu prasigerusiu bedarbiu.ir parke besivoliojanciu girtu pasalpiniu motinu po pasalpu su vezimukais🤔🤔🤔🤔.ziauru

 7. Kodel pasijuokė, civilizuotiems zmonrms normalu….

 8. Tarša miestely vasarą didelė. Puikus sumanymas.

  • Taršos klausimą reiktų spręsti galvojant apie aplinkkelį ( bet dėl kaštų tai Anykščiams ir liktų tik vizija..), o ne apie rinkliavą turistams…Roma/Paryžius/Venecija… :DDDDDDDDDDDD

 9. Atvaziuoja turistai ne visą laiką palieka švarą.

 10. Kokie pikti žmonės. Kiekvienas turi nuomonę. Kam įžeidinėti. Siaubas.

 11. Na portalas neetiškai elgiasi. Kokios antraštės. Kam to reik. Patyčios. Na ziauru cia.

 12. Puikiai žinome,kad ne visi tarybos nariai protingi,bet savo mintis nors ir durnas,gali reikšti laisvai,ta garantuoja Lietuvos konstitucija.

 13. as su laiveliu per sventaja plauksiu ir nereiks mokescio

 14. Geras būtų mokestis,bet tik ne euras,nes juokingai atrodo

 15. bent 10, tada bus protinga

 16. Anykščiai pajuoka

  Kodėl niekas nevalo miesto kelių ir šaligatvių? Reikia kviesti žmones pažiūrėti. Kito tokio miesto gal nėra. Koki ten liurbiai laimėjo gatvių valymo konkursą?

  • Reiktu ivesti minimalu mokesti po 10€ manau butu kaip tik visiems uzbtuos pinigus visi galetu splankyti visus kulturinius ir ir ne kulturinius objektus uzdyk, apspjauti menta, padegti siuksliu konteineri, nuvaziuot i savivaldybe paprasyt kad bet kuris pasirinktasis striptizą pasoktu, taip pat butu galima viena kart per diena prisikt ant valdisko stalo pasirinktinai

 17. Taigi savivaldybė lėšų neturi ir supuvusių būtų neparduoda kad žmonės susiremantuotu ir gyventų ir valdžia pinigų turėtų sugalvojo rinkliava

 18. Bet tai kaip būtų galima ir surinkti tą mokestį ,daug kelių iš visų pusių veda į Anykščius ,tai statyti reiktu po postą ir jame sodinti darbuotojus ,o jiems mokėti atlyginimus ,tai kur čia biznis būtų ,netgi nuostuotis didelis.

 19. Suuuper. Daug metų kurtas ir pasiektas realus Anykščių įvaizdis, sugriaunamas per keletą dienų. Dažnai girdėdavau iš skirtinguose miestuose gyvenančių draugų : ai, nėra ką veikti savaitgalį, tai važiuosim į Anykščius. Kiek dabar Lietuvos gyventojų ieškos Šventosios ar Nevėžio pakrančių Ukmergėje ar Panevėžyje tik dėl „iš principo“, kad savo nevažiavimu į Anykščius parodyti, kad Anykščiai ne pasaulio centras.
  Atjaučiu anykštėnus.
  Per pasaulį keliauja Corona ir durnystės, Lietuva tam ne išimtis, bet šitam pavyzdžiui Dievas galėjo parinkti ne Anykščius.

 20. Sedi baba prie lango ir masto mieste tarsa tegu moka,nes turistai tersia,o nepagalvoja kad toki miesteliuka tik per turistu pagalba isgyveni,nes nei kurortas,nei gamyklinis miestelis,aplink bedarbiai,kurkit zmonems darbo vietas,duokit ne ubagaut o oriai gyvent

 21. neišsigąskit

  klimaksas, normali organizmo fiziologinė būsena, daugumai ji praeina, tik organizme nebelieka kai kurių funkcijų.

 22. Bepročiai. Brangumas didelis, darbo nėra. Nu taip apiplėšti žmones tai normalu.

 23. Supratau.. Tai i kiekviena miesta bus mokestis, tik skirtinga suma. Tai nereiks pilicininku patikru prie postu, nieks nevaziuos😂

 24. Gerbiamieji, ar prisimenat nors vieną protingą, racionalų „ne visai gerbiamo“ Indriūno pasiūlymą ? Vis pro šalį. Kaip mažas vaikas negavęs saldainio, taip Indriūnas negavęs valdiško posto.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.