Dėkojame Tradicinės kultūros ir žirgų sporto šventės „Bėk bėk, žirgeli!“ organizatoriams ir rėmėjams

Birželio 3-ąją Niūronių kaime vykusios šventės „Bėk bėk, žirgeli!“ programą šiais metais papildė pirmą kartą šventės istorijoje organizuoti Lietuvos sunkiųjų veislės arklių darbingumo vertinimai, teatralizuoti, per pusšimtį dalyvių iš viso rajono sutelkę, kiemai, vienu pagrindinių akcentų renginyje tapęs tradicinių kinkinių žygis su žemaitukais, kurio dalyviai dar iki pirmojo birželio šeštadienio aplankė Kėdainių, Panevėžio ir Anykščių rajonų bendruomenes ir pasakojo joms apie išskirtinį vaidmenį lietuvio gyvenime turėjusius ištverminguosius žemaitukus.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, dėl kurių pirmasis birželio šeštadienis Niūronių kaime tapo įsimintinu įvykiu ne tik mūsų rajono gyventojams, bet ir svečiams. AÈIÛ tariame visuomet svetingiems Niūronių kaimo gyventojams, rėmėjams, medikams, ugniagesiams-gelbėtojams, policijos darbuotojams, rajono kultūros ir sporto įstaigų bei Savivaldybės administracijos darbuotojams, meno mėgėjams, savanoriams, seniūnijų gyventojams, turizmo paslaugų teikėjams, amatininkams – tiems, kurie savo idėjomis ir darbu prisidėjo prie mūsų visų šventės kūrimo.
Tikimės, kad mūsų krašto šviesuolių 1978 m. pirmą kartą surengta ir tradicine tapusi šventė „Bėk bėk, žirgeli!“ gyvuos dar ne vieną dešimtmetį.
Pagarbiai,
Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis
Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka


{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.