Šeimos estafečių plaukimo varžybose triumfavo „Rugilė“

Tradiciškai gegužės 15 d. Anykščių plaukimo baseinas "Bangenis" pakvietė šeimas dalyvauti estafečių plaukimo varžybose „ŠEIMOS DIENA – 2017“.
Šeima – tai erdvė, kurioje mokomės gyventi – nuo pirmųjų žingsnelių iki brandžių dviejų žmonių santykių, nuo rūpinimosi vaiku iki atsakomybės už senų tėvų priežiūrą. Ne veltui Šeimos diena švenčiama gegužės 15-ąją. Ši diena jungia ką tik minėtą Motinos ir artėjančią Tėvo dienas.
Šiemet estafetiniame plaukime dalyvavo 7 šeimos. Kiekvieną komandą sudarė trys asmenys, kurie turėjo nuplaukti 25 m laisvu stiliumi. Džiugu, kad varžybose sulaukėme ir dalyvių iš Panevėžio. Tarp šeimų komandų vyko įnirtinga kova dėl pergalės.
Greičiausia buvo Rugilės komanda, antra finišavo Bernotų šeima, o tretieji – Ruoniai (Pupelių šeimos komanda). Organizatoriai visas šeimas apdovanojo UAB „TECHasas“, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Sveikatos oazės įsteigtais prizais, nugalėtojų ir prizininkų komandos apdovanotos diplomais.
Organizatoriai džiaugiasi aktyviomis šeimomis bei smagiai kartu praleistu laiku bei tikisi dar gausiau dalyvaujančių šeimų kitais metais.
Šeimos estafečių plaukimo varžybų ,, ŠEIMOS DIENA – 2017“ rezultatai:
1. Rugilė 47,78
2. Bernotų šeima 52,10
3. Ruoniai 56,43
4. Faustas 57,62
5. Lebedevų šeima 58,19
6. Zlatkų šeima 1:05,84
7. Drambliukai 1:28,79
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.