Šeimininko neturi?

Dar sausio mėnesį Nykščiai.lt rašė, jog prieš 15 metų Anykščių vizitine kortele buvęs siaurasis geležinkelis tampa turistams pavojingu objektu – ypač tiltas per Šventąją ir jo prieigos. Situacija nė kiek nepakito, o tik pablogėjo. Be to, pranešama, jog daugiau nei metus nuolatinio vadovo neturėjęs „siaurukas“, kurį laiką jo ir neturės. Teismas panaikino VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktoriaus konkurso, kurį buvo laimėjęs Þydrūnas Kvedaras, rezultatus.
Anykštėnai geležinkelio tiltą naudoja susisiekimui, o miesto svečiai taip pat neretai užklysta pasigrožėti infrastruktūriniu įrenginiu. Þenklas draudžiantis juo vaikščioti pastatytas beveik prieš dešimtmetį, tačiau į tai niekas nereaguoja. Kaip vaikščiojo, taip ir vaikšto – nors iki nelaimės tik žingsnis.
„Situacija ne kokia. Laiptai krinta, na, bet žmonės eina, nes mato, kad traukiniai važiuoja. Galėtų kas nors bent medines lentas pakeisti“, – teigė šiuo keliu upę kirsti mėgstantis anykštėnas.
Gelbėti „siauruką“ bandoma jau daugiau nei metus laiko, kai iš posto pasitraukė  į teisėsaugininkų akiratį patekęs ilgametis jo vadovas Gintaras Kerbedis. Deja, visos pastangos – bergždžios. Tik rudenį turėjęs pradėti darbuoti naujasis direktorius  Þ. Kvedaras darbe taip ir nepasirodė.
Dabar įmonės dalininkams teks skųsti teismo sprendimą – anuliuoti konkurso rezultatus – arba skelbti naują atranką.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.