Dega namas, kuriame gyveno neįgalus vyras (video, papildyta)

“Nykščių” skaitytojas atsiuntė vaizdo įrašą – vasario 25 dieną, apie 19 valandą  40 minučių, Anykščių rajone užsiliepsnojo gyvenamasis namas.

Pasak vaizdą atsiuntusio anykštėno, namas dega kelio atkarpoje tarp Čekonių ir Debeikių. Degantį namą pamatė važiuodamas keliu jaunuolis (gimęs 1996 metais), kuris pabandė dar prasibrauti arčiau namo, bet ugnis jau siautė per stipriai, todėl jis iškvietė tarnybas. Tiesa, jaunuolis dar bandė atrišti šuniuką, bet gyvūnas neprisileido nepažįstamo žmogaus.   Į gaisro vietą išvyko Anykščių ugniagesiai.

Pasak liudininkų gaisrą gesina keturios ugniagesių komandos – dvi anykštėnų, Debeikių ir Utenos rajono Vyžuonų. Gaisro likvidavimą sunkina tai, kad vietovė labai šlapia, atrodo, kad įklimpusi viena gaisrininkų mašina, taip pat negalėjo privažiuoti ir greitosios pagalbos automobilis. Pirminiais duomenimis, degančiame name gyveno sunkiai savimi galintis pasirūpinti vyriškis, kuriam buvo reikalinga globa. Pasak liudininkų, jį  prižiūrėjo socialinė darbuotoja.

Gaisrininkai pakaitomis veža vandenį iš netoliese esančio tvenkinio, pašalinių arčiau gaisro neprileidžia.

Nykščiai

27 Komentarai

 1. Žiauru-kažkas neteko stogo virš galvos.
  Duok Dieve,kad aukų nebūtų.

 2. Ira auku

 3. Duok dieve, kad nebutu, nes ten gyveno zmogus, kuris negebejo rupintis savimi, ir kuris turejo seniai buti apgyvendintas įstaigoje, kurioje jis butu gyvenes saugiai. Jam buvo reikalinga mediku slauga. Bet deje, gimimes nusprende kitaip.

 4. Rastas negyvas, prie lovos…

 5. Na seserie ka i tai? Pinigai uz neigalu neviskas… Kiek kartu masinos nenutrenke???kiek pastangu visi dejo i istaiga isvesti… Bet gi ne! Pinigai!!! Ant sazinelas te nugula!

 6. Baisu gaila Žmogaus te buk ramus dabar saugus ir priziuretas busi Bet Vaizda paziurejus tikrai filmavusio zodziu nu nahu….j Galejo redaktorius nedeti juk nelaime Čia

 7. Gaila žmogaus tūrèjo negalia, na jam dabar danguje bus geriau.

 8. A.a. iśėjusiam-gal ir sunkus išėjimas, bet kaip supratau iš komentarų, kad ir gyvenimas ne kažkoks buvo…
  Kai kam gal dar labiau skaudės, jeigu ant sąžinės gukės (ir jeigu tiesa-dėl pinigų…)😢. Bet juk nevisada nuteisiam teisingai, teisia Aukščiausias, o ne žmonės…
  AČIŪ jaunam žmogučiui, kuris nepravažiavo abejingai ir iškvietė pagalbą ir dar kuo galėjo padėjo

 9. Gerai kad dar yra jaunu neabejingu zmoniu o viska daro pinigeliai pinigai o ne savas svarbiasnis zmogus nors vargo nebevargs zmogutis

 10. Kaip cucikui baigėsi?? Kas nors išgelbėjo??

 11. Gerb. redakcija, vadovaudamiesi etikos kodeksu išjunkite ir išimkite komentarus ar/ir papildykite psichologinės pagalbos tel. nuorodomis. Nežinia kam ir kaip gali daryti poveikį įvykis.
  Ačiū

 12. Rasa, Dievas is didziosios raides rasosi, ar jau isviso isnaglejot? Ar jum cia tik priezodis, kad graziau skambetu? Populeru, dabar ziuriu tart Jo varda bele tik.

 13. Zmogus neturejo protines negalios, tai sprendima del apgyvendinimo globos istaigoje priima ne vien artimieji o ir pats asmuo. Jeigu zmogus pageidauja tai ir apgyvendina, o jeigu nesutinka tai ir gyvena savo namuose. O tokiu pilna, kurie galetu gyventi globos istaigoje, tik patys senukai nesutinka ir pasilieka savo namuose, o tada kai nutinka nelaime iesko kaltu. Atsakingi patys senukai kurie priima sprendimus. Per prievarta niekur ju neisvesi, tokie istatymai.

 14. Tam jaunam žmogui, kurio neprileido, o ką jis gal norėjo paglostyti gyvūnams suvaldyti ir yra tie daiktai su kuo pririštas, tereikia už leniugo nutverti ir jis tavo tas pats visiems kitiems

 15. kaip dažnai lankė ir padėjo socialinė. Galėjo visais varpais skambinti,kad nesusitvarkau,o gal klystu tai atsiprašau.

 16. Jei tas zmogelis butu normaliai priziuretas to nebutu buve seniunas angelu sargu tegu nesimeta jis tik pasneket tik gali bet padarit nieko zmogelis amzina atilsi buvo nepriziuretas

 17. Ką ten Debeikių seniūnas,

  pats Ukmergės meras Janickas kaltas, kad leido Ukmergės rajono gyventojui slapta gyventi Anykščių teritorijoje.

 18. Kad ir kaip bebutu.

  Pletkininkai, jūs, pletkininkai… Lai Dievas jums ant šio krašto mielą gyvenimą dovanos.

 19. Kad ir kaip bebutu.Matau,kad yra bendraminčių,o tai tik peikia visus,pavydi,komentuoja nesąmones.FUI,FUI,FUI.Pirmiausia reikia pradėti nuo savęs.Anykštėnai laaaabai pikti ir pavydūs.

 20. Ne visai vietinis

  Pasibaisėjau komentarais. Labai lengva teisti, bet tai gali daryti tik tas žmogus, kuris nėra susidūręs su savo artimaisiais, kurie nenori gydytis, nenori važiuoti į ligoninę, nenori važiuoti pas vaikus ar gimines, kur jie būtų prižiūrėti. Jie nori būti LAISVI IR NEPRIKLAUSOMI. Prievarta neišveši. Net jei jie patys sukelia riziką savo ar kitų gyvybei. Tokie įstatymai. Kol įstatymiškai nebus naudojama prievarta, tol ir bus panašūs įvykiai. Pasižiūrėkit, kiek miestuose daugiabučiuose yra tokių tiksinčių bombų, bet jie nepajudinami. Jokioms gydymo įstaigoms jie nerūpi. Jei ir paguldo savaitėlei, o po to laisvas, nors ir šnekasi žmogelis su anuo pasauliu. Ir ką tokiu atveju daryti artimiesiems? Jiems patiems pradeda važiuoti stogas, turint tokį artimąjį. O pasmerkti, nuteisti labai lengva.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.