Debeikių seniūnijoje nufilmavo vilkų šeimyną (video)

Facebook paskyroje Deividas Ramonas patalpino įrašą, kuriame maži vilkiukai blaškosi po kelią. „Nykščiai“ paskambino D. Ramonui ir prašė pakomentuoti situaciją.

„Kelyje Debeikiai – Čekonys, ties Kalvelių kaimu, vakar vakare užtikome vilkiukus. Patelė vilkė perbėgo per kelią kaip tik toje vietoje, kur už puskilometrio ganosi ūkininko Osvaldo Gritėno avys. Vilkų šeimyna keliavo kaip tik nuo tos pusės. Perbėgus patelei, mažuosius vilkiukus  išgąsdino ir sutrikdė automobilio šviesos. Jie pradėjo garsiai ūkauti ir kviestis mamą. Po kurio laiko patelė perbėgo per kelią atgal. Vilkiukai nubėgo paskui mamos kvapą. Kol kas šiandien jokių nakties pasekmių nesigirdėjo. Vietiniai vienkiemių gyventojai ir ūkininkai perspėti.  Vilkų šeimyna iš šių plotų dabar niekur nesitrauks. Dabar toks metas, kai vilkės savo vaikus moko medžioti ir išgyventi. Žmonės patys turi pasirūpinti savo gyvūnų ir gyvulių saugumu. Patarėme prisirišti šunis, apsaugoti gyvulius. Ūkininkai sakė, kad naudos garsines patrankas ir kitas priemones. Belieka tikėtis, kad nuostolių gyventojai neturės“, – sakė D. Ramonas.

Dalina RUPINSKIENĖ

15 komentarų

 1. gal reiketu kokiu mesgaliu primetyt kad pasisotintu vilkiukai ir nepjaus aviu .

 2. Gamtos draugas

  Vilkiukai, tokie gražūs, simpatingi. Be reikalo reikėjo juos gąsdinti, filmuoti, šviesomis akinti. Kur eina- teeinie. Jiems irgi reikia maisto. O gal čia buvo palaidas valkataujantis šuo su savo šunyčiais? Ūkininkai tegu geriau savo akis prižiūri ir nereikės pykti ant vilkų.

 3. Nuostabus

 4. Laime , kad tuo metu nejo zmogus , garantuotai butu tapes vilkes ir vilkiuku grobiu ,matyt kelias dienas yra badave , butu puole ir masinoje sedincius jeigu butu masina atviro tipo.

 5. Bravo "Nykščiams"!

  Ir vėl nušluostėte nosis konkurentams ! Čia tai bent lygis. Įdomi informacija, sensacinga. Tai ne „švogerinės“ pamazgos nuvalkiotomis temomis.

 6. minimoje vietoje ant asfalto vakar ryte gulėjo suvažinėtas gyvūnas lapės dydžio gal kiek pilkokas,kažin ar ne vienas iš jų

 7. Baisiausi ir pavojingiausi dvikojai vilkai, vadinami medžiotojais.

 8. Palikit ramybėi miško sanitarus

 9. Gal šunis reikia uždaryti kad vilkai neprieitu išpjauti o ne pririšti kad greičiau papjautu

 10. Uždubasint reikėjo

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.