Debeikiečiai minėjo Vasario 16-ąją

Sekmadienį po Šv. Mišių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje grupė Debeikių bendruomenės narių minėjo Vasario 16-ąją. Trispalvę miestelio centre kėlė jaunieji debeikiečiai. Seniūnas  Alvydas Simonavičius visus susirinkusius pasveikino su švente, priminė istorinius faktus, linkėjo  jaunimui būti patriotiškais. Kartu su bažnyčios choru susirinkusieji sugiedojo Tautinę giesmę, dainavo patriotines dainas.

Savaitę prieš šventę  Broniaus Tvarkūno iniciatyva miestelio centre buvo perkeltas vėliavos stiebas, kuris anksčiau stovėjo tarp tujų, ir nuplautas paminklas, skirtas žuvusiems partizanams.

NYKŠČIAI

13 komentarų

  1. kodėl Braniukas su patranku nepagerbė Debeikiškių?

  2. uz sirdies susigriebes

  3. žmanių- devynios galybės, brač!

  4. Iš kur ten gali būt patrankos šūviai jei Debeikių seniunija negali skirti žmonių Debeikių paminklo priežiūrai ir 86 metų senolis turi rūpintis ir bendriją puoselėja vienas?

  5. O kur didelių projektų rašytoja?

  6. Ačiū, Tvorkūnui už gražų su organizuotą renginį, kuriam negailėjo nei laiko, nei darbo, nei savo asmeninių lėšų. Tik įdomu kur buvo tuo metu visa seniūnija(na seniūnas bent jau kalbą pasakė).o.kur visa moterų taryba? Kur mūsų debeikiecių seniunaitė? Na o bendrijos pirmininkė apsilankė, kad renginio nuopelnų pasiimti kaip didžiausia organizatorė.

  7. Sveiki perku automobilį iki 200e ardymui į metalą 86-43-555-23

  8. Kokia debeikiu valdzia tiek ir zmoniu, tai daug ka ir pasako.

  9. Jei ne ponas Bronius didziausia pagarba jam ir padeka…paminejimo net nebutu ko gero…seniunijos darbuotojai kaip skestantis laivas su keturkojais – kailiniais gyvuneliais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.