„Daugiavaikės“ mokės per pus mažiau

Prieš savaitę administracijos direktorius Audronius Gališanka pasirašė įsakymą, kuriuo už komunalinių atliekų išvežimą 3-is ar daugiau vaikų auginančioms anykštėnų šeimoms nustatyta įmoka mažinama 50 proc. Pretenduojantiems į mažesnius mokesčius teks pateikti pažymas apie šeimos sudėtį.
Pagal Kompensacijų taikymo už komunalinių atliekų tvarkymą daugiavaikėms šeimoms tvarkos aprašą, daugiavaikės šeimos vaiku pripažįstamas ir asmuo, kuriam sukako 18 metų, tačiau jis dar mokosi pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programą, gyvena kartu su tėvais ir yra jų išlaikomas, bet ne ilgiau iki jam sukaks 20 metų.
Prašymą dėl kompensacijos galima pateikti Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje arba pas socialinio darbo organizatoriui seniūnijose. Teikdamas prašymą kompensacijos gavėjas turės pristatyti pažymą apie tai, kad neturi įsiskolinimų už komunalinių atliekų tvarkymą arba su komunalinių atliekų tvarkymo administratoriumi pasirašytą skolos grąžinimo grafiką. Socialinės paramos skyriaus specialistai turi teisę pareikalauti ir kitų dokumentų, jei sprendimui priimti reikalingos informacijos nėra jų žinioje esančiuose registruose ar duomenų bazėse.
Kompensacija bus taikoma už kalendorinius metus, t. y., nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.