Daugiabučių atnaujinimas įvertintas Vyriausybėje

Anykščių rajono savivaldybei skirta Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėka už svarbų savivaldybės indėlį įgyvendinant energinio efektyvumo didinimo programas.
Vyriausybės rūmuose vykusios konferencijos-diskusijos „Šalies energinio efektyvumo didinimas: nuo atskirų daugiabučių atnaujinimo iki kompleksinės kvartalų renovacijos“ metu Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ne tik pažymėjo, kad tai labai sėkmingas projektas, kuris turi didžiulę įtaką žmonių gerovei ir šalies ekonomikai, bet ir įteikė atminimo dovanas daugiausiai renovacijos srityje nuveikusių savivaldybių vadovams. Tarp jų – ir Anykščių rajono savivaldybės merui Kęstučiui Tubiui.
Konferencijoje-diskusijoje pabrėžta, jog nuo 2005 iki 2013 metų, tai yra per septynerius metus, Lietuvoje atnaujinta daugiau kaip 400 daugiabučių. Per pastaruosius trejus su puse metų, pritaikius naują finansinį modelį, renovuota beveik tris kartus daugiau – per 1 100 daugiabučių, ir šiuo metu atnaujinama dar 800 namų. Metų pabaigoje planuojama užbaigti daugiau kaip 1 500 projektų, iš kurių 80 procentų įgyvendinami pagal Vyriausybės parengtą programą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.